Atgriezties pie raksta

Uz vairākām stundām Ogresgals ticis "atrauts no pasaules" Foto

Turpinoties lietus krīzei, iespaidīgs ūdens daudzums otrdienas vakarā pārrāvis ceļa Ogre – Ogresgals posmu pie "Tručiem".

Notikuma vietā ieradās ceļu uzturētāji, uzsākot ceļa glābšanas darbus, ieguldot caurteku un aizberot pārrāvumu ar šķembām.


Savukārt vēl pirms tam par notikumu paguvuši ziņot iedzīvotāji, kuri tvītoja par lietus postījumiem. Piemēram, Lauma Gobiņa ‏(@tautu_meita) rakstīja: "Ogresgals bloķēts. Var braukt tikai pa maskaveni. Tručos vairs nav ceļa"; savukārt Aigy ‏(@Murruks) izveidoja tvītu: "Sajūtas kā filmā. Pēkšņi beidzas asfalts un sākas upe #ogresgals"; tikmēr Laine Brodzinska ‏(@Giirl_In_Fire) bija īsa un kodolīga: "Viss. Ogresgals ir izolēts no ārpasaules".


Šobrīd kustība pa ceļu Ogre – Ogresgals ir atjaunota. Visticamāk, tuvākajā laikā tiks lemts par pilnvērtīgu šī ceļa posma savešanu kārtībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/29993

2014. gada 15. oktobrī, 07:54, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Benita • 2014. gada 15. oktobrī, 23:17
Tagad rodas jautājums-cik mēs ilgi tagad brauksim šajā vietā pa grants ceļu? Kad tiks uzliets asfalts?
tas nozīmē • 2014. gada 15. oktobrī, 19:32
ka ekskavatorists varēja izbērt pēdējo kausu un uzreiz arī ietvītot.
To Lunis • 2014. gada 15. oktobrī, 19:25
Tad tas nozīmē, ka twītotājiem bija tajā nakts/rīta pusē jāceļās, jāiet skatīties vai salabots un tad atkal twītot? Nu gan! Uzskatu, ka tās meičas labi izdarija, ka vismz paziņoja par notikumu, kas noticis. Neviens cits (portāls) to neiedomājās izziņot. Beidz lekties un rīt brauc pa ierasto ceļu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet