Atgriezties pie raksta

Nodrošināta evakuācija, silts ēdiens un dzeramais ūdens

Plkst.9 Ogres novada pašvaldībā tika sasaukta ārkārtas sēde, kurā tika pieņemts lēmums par turpmāko rīcību Urgas upes plūdu krīzes situācijā.

VUGD un pašvaldības policija ir sākusi applūdušo teritoriju apsekošanu un veic situācijas fiksāciju, aptaujā iedzīvotājus par evakuācijas nepieciešamību. Iedzīvotāji arī ir aicināti zvanīt pa tālruni 65071163 un 65071160 (Ogres novada pašvaldība), lai informētu par nepieciešamo palīdzību.
 
Tāpat iedzīvotājiem tiek piedāvāta evakuācija. Šobrīd evakuāciju lūguši 3 iedzīvotāji, kuri tuvākajā laikā tiks nogādāti Slimnīcas ielā 2, kas ir Ogres rajona slimnīcas telpas. SIA "Ogres rajonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka Slimnīcas ielā 2 var izmitināt vismaz 30 cilvēkus.
 
Plkst.13 tiks nodrošināta zupas virtuve Pārogrē pie veikala "Ābelīte" (Pārogres un Pavasara gatves krustojums), kur tiks novietots arī dzeramais ūdens.
 
Šobrīd Urgas upes tīrīšanas darbi ir pārtraukti, tiks nodrošināts nepieciešamais transports, lai novāktu pa nakti izsmeltos sanešus no upes krastiem un cilvēkiem būtu iespējams pārvietoties.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/29998

2014. gada 15. oktobrī, 10:58, Sports
wwww.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Juta no Pārogres • 2014. gada 15. oktobrī, 19:40
Paldies visiem, kas darbojas mūsu labā. Gan iedzīvotājiem, gan domes darbiniekiem, gan policistiem, gan ugunsdzēsējiem un visiem citiem speciālistiem. Visu cieņu slimnīcai, kura piedāvā naktsmājas tiem kuriem nav kur palikt.
piparmētra • 2014. gada 15. oktobrī, 12:20
Nav forši uz cietušo (piem., mana) rēķina ķengāt šeit pavisam citas tēmas.
Ritai • 2014. gada 15. oktobrī, 12:20
Labi, ka Širovs piedāvā šo ( tik ļoti vajadzīgo) palīdzību. Pati būtu slapjām kājām, tad visus pastumtu malā un pirmā sēdētu vienā no tām 30 vietām. Kauns tev, Rita.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet