Atgriezties pie raksta

Urgas tīrīšana turpinās Foto

Pēc vakardienas lielajām lietavām, kas ik pa brīdim atjaunojas arī šodien, Urgā strauji cēlās ūdens līmenis, bet apjomīgie aizaugumi liedza brīvu ceļu ūdenim.

Urgas tīrīšanas darbi ritēja visu nakti un tie turpinās arī pašreiz.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/30002

2014. gada 15. oktobrī, 11:28, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jānis • 2014. gada 16. oktobrī, 09:10
Visi cenšās novērst sekas, bet kamēr netiks novērsts plūdu cēlonis, tikmēr nekas nemainīsies! Jau iztīrīts Urgas upes aizaugušais posms un nojaukti tiltiņi, kas bremzēja Urgas upes tecējumu, tagad, beidzot, ūdens nonāk līdz sūkņu stacijai, bet vienalga situācija neuzlabojas! Urgas upes profils nav paredzēts tāda daudzuma ūdens novadīšanai. Ir jānoskaidro, no kurienes tik daudz ūdens ienāk Urgas gultnē. Nav jau pirmā reize, kad Ogres novadā līst intensīvs lietus, bet šādu plūdu 40 gadus senā vēsturē nav bijis!
Anete • 2014. gada 15. oktobrī, 14:12
bet uz leju no tilta pie veikala Mārīte jau liela daļa māju ir appludinātas - vai tad iespējams vēl kaut ko vairāk appludināt?
Paarogre • 2014. gada 15. oktobrī, 13:20
To Pārogre - Tas ka ir appluudinaatas maajas ir ljoti slikti. Bet appluudinaat visu kas ir uz leju no tilta buutu vel sliktaak. Tad buutu pluudi gan leja gan augshaa. Tur taapat tik liels daudzums uudens nevar iziet cauri dzelzceljam un suukni nespees to visu daudzumu paarpumpeet daugavaa..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet