Atgriezties pie raksta

Uzsāk Pureņu ielas sūknēšanu; daļa Pārogres bez elektrības Foto

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz Ogri atgādājis augstas veiktspējas sūkni, lai no applūdušās Pureņu ielas pārvadītu ūdeni pāri Stūrīšu gatvē izbūvētajai caurtekai.

Modulis BaltFloodCombat spēj īsā laikā pārsūknēt lielu ūdens daudzumu, informē VUGD.


Kamēr citas Urgas caurtekas Pureņu ielā jau izraktas, Stūrīšu gatvē to liedz darīt ieguldītās komunikācijas – gāzesvads, Lattelecom kabeļi un kanalizācijas novadcaurules.


Jāpiebilst, ka elektrība ir atslēgta ne tikai Pureņu ielā, bet arī vēl vairākām mājām Jaunajā gatvē, Pārogres gatvē un citās apdzīvojamās vietās Pārogrē, ieskaitot plūdus neskartās ēkas.


Papildus sūkņi uzstādīti arī Urgas sūknētavā, lai palielinātu ūdens novadīšanas apjomu uz Daugavu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/30009

2014. gada 15. oktobrī, 18:27, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to ES • 2014. gada 16. oktobrī, 13:29
pilnīgi piekrītu! nesaprotu Manguļa optimismu - mājas ir zem ūdens joprojām!
ES • 2014. gada 16. oktobrī, 10:18
Mūsu diplomētie inženieri un būvvalde šoreiz atturējās no iesaistīšanās risinājumu mekēšanā. Naktī no 15. uz 16.oktobri Pureņu ielā (no Stūrīšu gatves līdz Magoņu ielai) ūdens līmenis nenokritā ne par vienu centimetru.
Lata • 2014. gada 16. oktobrī, 09:46
Plūdu teritorija "redzama" +/- ap dzelzceļa stacijas rajonu Ciemupe. Piekrītu Jānim, jānoskaidro no kurienes radies "papildinajums" Urgai un citām urdziņām. Cemupē starp dzelzceļu un ceļu A6, grāvis arī pilns ar ūdeni un aplūdis lauks, tur ir cilvēkiem izrakts dīķis, tas arī piedzīts pilns ar grāvja/lauka ūdeni. Vai kāds ir apsekojis Ciemupes karjeru, ja tas ir cēlonis, tad ar steigu tas "jānorobežo/jāizrok" cita aizteces vieta. Paldies, visiem operatīvo dienestu Darbiniekiem, ceļu dienesta Darbiniekiem, pašvaldībai. Lai viss nokārtojas labi un pozitīvi, bez ciešanām.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet