Atgriezties pie raksta

Ūdens līmenis Urgā krities; tīrīšana notiek arī Ķilupē

Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis informē, ka pa nakti Urgas upē ūdens līmenis krities par 7 centimetriem.

Šobrīd Urgas upē izvietoti 6 ūdens sūkņi, no kuriem 3 ir lieljaudas un 3 mazie sūkņi. 2 lieljaudas un 3 mazākas jaudas sūkņi darbojas Urgas upes sūknētavas baseinā, 1 lieljaudas – Stūrīšu gatves un Pureņu ielas krustojumā. Sūkņi darbojušies visas nakts garumā.


U.Ulmanis informē, ka pa nakti cilvēku evakuācija nav bijusi nepieciešama, pašvaldības policija izglābusi applūdušajā teritorijā nomaldījušos suni, kas nogādāts dzīvnieku patversmē.


"Šobrīd 15 cilvēki atrodas applūdušajā teritorijā savās dzīvesvietās, no tiem 8 ir tādi, kuri atrodas mājās un nepārvietojas. Ar šiem cilvēkiem tiek uzturēti kontakti, tiem, kuri ir izteikuši vēlēšanos – pievests silts ēdiens," saka U.Ulmanis. "Uz vietas atrodas zemessardze, VUGD, pašvaldības policijas darbinieki."


Savukārt šodienas Ogres novada domes sēdes ziņojumu daļā pašvaldības izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis norādīja, ka situācija plūdu skartajā teritorijā šorīt ir nedaudz uzlabojusies. "Tas ir pateicoties tam, ka visu nakti ir notikuši arī darbi Ķilupītē. Diemžēļ tieši Ķilupītes pārplūšanas gadījumā liels ūdens daudzums iekļuva Urgā. Šobrīd par kaut ko vairāk spriest ir grūti, jo nav zināmi laikapstākļi. Šodien risināsim jautājumu par Ķilupītes nosargāšanu un elektrības atjaunošanu tām mājām, kas nav plūdu skartajā zonā. Mēs nezinām, cik ilgi saglabāsies šāds ūdens līmenis – dažas dienas, nedēļu vai pat divas."


Izpilddirektora vietnieks akcentēja arī absurdo situāciju, kas izveidojusies Urgas sūknētavā pie Daugavas. "Kāpēc pašvaldībai jāorganziē papildus sūkņu uzstādīšanu. To gan vajadzētu darīt Zemkopības ministrijai, bet neviens pat negrasās kaut ko darīt. Krīzes situācijā Valsts veļ vainu uz pašvaldībām. Te pat vajadzētu Valstij braukt un piedāvāt palīdzību. Ministrijas pārstāvji bārstījās ar statistikas datiem, bet, ko tie palīdz iedzīvotājiem. Vajag reālu darbību šeit un tagad."


Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane atbalsta Špakovska sacītu, jo ministrija patiešām ļoti pieturas statistikai. "Tāpēc, ja atbalstāt, tad varam kopīgi rakstīt vēstuli Valsts prezidentam. Ministriem, protams, ir citas prioritātes, bet mums palīdzību vajag jau tagad."


Piebildīsim, ka Špakovskis šodien tiksies ar AS "Sadales Tīkli" pārstāvjiem, lai atjaunotu elektrības piegādi tām mājām Pārogrē, kas nav plūdu skartajā zonā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/30013

2014. gada 16. oktobrī, 09:09, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Bill Johnson • 2019. gada 9. martā, 03:49
Likumīga aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir tāds, ko klienti vienmēr uztraucas, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam veikuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam nodrošināt aizdevumu no $ 5,000.00 līdz $ 500,000.000.00 USD līdz 3% procentu. Lūdzu, nekavējoties atbildiet uz šo e-pasta adresi: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
Bill Johnson • 2018. gada 11. septembrī, 14:41
Likumīga aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir ko klienti vienmēr uztrauc, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam padarījuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam noorganizējiet aizdevumu no USD 5000 līdz USD 500 000 000 USD līdz pat 3% apmērā. Lūdzam nekavējoties atbildēt uz šo e-pasta adresi: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo: Parādu konsolidācija Otrā hipotēka Biznesa aizdevumi Personas aizdevumi Starptautiskie aizdevumi Aizdevums jebkuram veidam Ģimenes aizdevums mēs finansējam neliela apjoma aizdevuma sabiedrību, starpniekus, mazās finanšu iestādes, jo mums ir neierobežots kapitāls. Sīkāku informāciju par aizņēmuma iegūšanu sazinieties ar mums, lūdzu, uzreiz atbildiet uz šo e-pastu: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Mr Bill Johnson
AZRA ISHAQUE • 2018. gada 27. jūlijā, 13:56
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+2% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+2% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact name: Azra Ishaque Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com Skype : lintel.financialservicesplc

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet