Atgriezties pie raksta

Ogresgalā diskutēs par cilvēktirdzniecības novēršanu reģionos

16. un 17.aprīlī Ogrē dažādu jomu speciālistiem notiks "HESTIA" apaļā galda diskusija par cilvēktirdzniecības novēršanu reģionos, ko rīko Iekšlietu ministrija sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"".

Diskusija notiks viesu namā "Debesu bļoda", "Brahmaņi", Ogresgala pagasts, 16.aprīlī no plkst.10-17 un 17.aprīlī no plkst.9-16.


Pirmajā dienā diskutēs par institūciju sadarbības modeli, cilvēku tirdzniecības aktualitātēm Latvijā, Eiropā, pasaulē, cilvēku tirdzniecības formas, fiktīvās laulības, darba ekspluatācija, cilvēku tirdzniecības upuru atpazīšana un darbam ar cilvēku tirdzniecības upuri nepieciešamās zināšanas un prasmes.


17.aprīlī diskutēs par cilvēku tirdzniecības novēršanu un apkarošanu, cilvēku tirdzniecības formām, to izplatība Latvijā, rehabilitācijas pakalpojumu tīklu, starpinstitucionāli koordinētajiem atbalsta pakalpojumiem cilvēku tirdzniecībā cietušām personām un viņu ģimenēm un Latvijā pirmo Uzticības tālruni cilvēku tirdzniecības novēršanai.


Minētā aktivitāte notiek projekta "Novēršot cilvēku tirdzniecību un fiktīvās laulības: daudznozaru risinājums" "HESTIA" ietvaros. 


Vairāk informācijas par projektu šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/31896

2015. gada 14. aprīlī, 10:38, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

stulbs latvietis>Zane • 2015. gada 17. aprīlī, 09:06
tad deputātus tur nevarēs iztirgot, ja nav atklāts pasākums, jātirgo slepeni kādā pagrabā...
Zane • 2015. gada 16. aprīlī, 22:21
Ak šausmas, cik gan latvieši esiet stulbi. Seminārā piedalās attiecīgo institūciju pārstāvji lai to informāciju var nodot tālāk- Jums, idiotiem, tas taču nav atklāts pasākums kuram katram- bet attiecīgo nozaru pārtsāvjiem, tā kā manis pēc kaut pagrabā. nezin neko un tik kliedz, dauņu bars.
Handel • 2015. gada 15. aprīlī, 13:34
Nu kā ta nu būs? Deputātu mums lērums, prece laba, viens otrs itin trekns. Melnie pirks vai nepirks, ko?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet