Atgriezties pie raksta

Apmeklējot veikalu, var piedalīties Likteņdārza alejas veidošanā Foto

No šodienas t/c "Dauga" Ogrē, Rīgas ielā 23, atvērta Likteņdārza draugu alejas atbalstam veltīta izstāde, kurā iespējams pasūtīt bruģakmeni ar savu vārdu.

"No plānotās 200 metru garās alejas šobrīd ir nobruģēti tikai 15%, tāpēc ikvienam ir iespēja pasūtīt  bruģakmeni ar tā ziedotāja vārdu un uzvārdu. Tas var būt gan paša ziedotāja, gan citas personas vārds. Šo bruģakmeni var kādam pasniegt arī kā dāvanu. Ja kādam no ziedotājiem ir divi vārdi, tad jāņem vērā, ka teksts uz bruģakmens nedrīkst pārsniegt 33 simbolus," norāda "Kokneses fonda"  sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Sintija Broka.


Ziedojuma apmērs viena bruģakmens izgatavošanai – 10 eiro. Izstādes laikā pasūtītos bruģakmeņus ziedotāji Likteņdārzā varēs aplūkot sezonas atklāšanas pasākumā, kas notiks aprīļa beigās.


Kā atklāja S.Broka, t/c "Dauga" apmeklētāji iepazīstas ar izstādē izvietotajiem materiāliem un  izrāda interesi par iespējām ziedot. 


Izstādē var iepazīties ar līdz šim Likteņdārzā paveikto un saņemt informāciju par šajā sezonā plānotajiem pasākumiem.  Likteņdārzā organizē ne tikai dažādus pasākumus, ekskursijas, bet arī laulību ceremonijas.


Izstāde t/c "Dauga" būs atvērta līdz 21.februārim no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 10 līdz 16, piektdien – no 13 līdz 19, un nedēļas nogalēs no pulksten 10 līdz 18 – pie Ozoliņa konditorejas.


Vairāk informācijas par iespējam ziedot: www.liktendarzs.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/34647

2016. gada 8. februārī, 13:38, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet