Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16.septembra numurā:

* No šodienas fotoradars arī Ogrē; * Ogres dzīvnieku patversmei jauna vadītāja; * Mūsu vieglatlētikas senioriem septiņas medaļas Latgales čempionātā;

* Latvijas iedvesmojošākā skolotāja dzīvo Suntažos!
Esmu skolu beigusi 2004.gadā. Dzīvoju ārzemēs un dibinu savu biznesu, kur tagad lieku lietā savas matemātikas zināšanas, ko ieguvu skolas gaitās pie skolotājas Ainas Lindes. Es vienmēr būšu pateicīga par visu, ko viņa ir ieguldījusi manī. Viņa ir manis ļoti cienīta un godāta. Es zinu, ir daudz labu skolotāju pasaulē, bet tādas kā Aina Linde nav daudz sastopamas.


* 16.septembrī Ikšķilē suminās jubilārus – literātus Veltu Kaltiņu un Roaldu Dobrovenski;


* Ogres dzīvnieku patversmei jauna vadītāja
Pēc Rīgas 25.vidusskolas absolvēšanas Sabīnei nebija ilgi jādomā, ko darīt tālāk. Viņa nešaubīgi zināja, ka vēlas studēt veterinārmedicīnu, un iestājās Latvijas Lauksaimniecības universitātē, kuru 2010.gadā absolvēja. Jautāta, kāpēc šāda izvēle, patversmes vadītāja stāsta, ka arī viņas vectēvs bijis veterinārārsts, bet, protams, noteicošais ir mīlestība pret dzīvniekiem.


* Iespējams, stāvlaukumu Ogrē, Kalna prospektā, varēs izmantot ne ilgāk par stundu
"OVV" telefoniski sazinājās ar SIA "Jumis" īpašnieku Juri Feodorovu, kurš gan, jāatzīst, sarunā bija ļoti izvairīgs, ja neskaita vārda "privātīpašums" vairākkārtēju atkārtošanu. J.Feodorovs lika noprast, ka no savas puses ieguldījis zināmus līdzekļus, tādēļ esot ideja stāvēšanas atļaujas interesentiem piedāvāt kā maksas pakalpojumu. Tiesa, uz jautājumu, kā tās iegūt un par kādu cenu, uzņēmējs aizbildinājās, ka nekas vēl līdz galam neesot izdomāts, tāpēc šobrīd viņš uz šo jautājumu neatbildēs – lai nezvanot viņam arī pēc nedēļas vai divām, jo tagad esot "jāapdara rudens darbi""...


* Lielvārdes novada sporta dzīvi vadīs Reinis Otisons
Varbūt pareizāk būtu teikt, ka frisbijs ir nevis Reiņa aizraušanās, bet gan dzīves veids, jo vai gan citādi viņš Salaspils komandas sastāvā būtu kļuvis par nu jau daudzkārtēju Latvijas čempionu, būtu guvis panākumus daudzos starptautiskos turnīros, kā arī būtu viens no Latvijas izlases līderiem. Arī tas vēl nav viss, ja runājam par frisbiju – Reinis ir arī Latvijas Frisbija federācijas prezidents.


* Aicina ziedot Dievmātes godam
Ogres tirgus paviljonā nevar nepamanīt gaumīgi iekārtoto svētlietu tirdzniecības stendu. Te otrdienās un piektdienās ikvienu laipni sagaida ķegumiete Lilija Jančevska, kura nākamnedēļ atzīmēs savu 71.dzimšanas dienu. Lilijas kundze ieguvusi divas augstākās izglītības – tirdzniecībā un teoloģijā, Ķegumā vadījusi svētdienas skolu, organizējusi vairākus svētceļojumus uz Medžugorji Bosnijā un Sokulkiem Polijā, nodarbojas ar žēlsirdības lietām, un ir Rīgas pils Dievmātes fonda valdes locekle, rūpes par Dievmāti uztverot kā savu misiju.


* Izkāpt no savas komforta zonas un sasniegt mērķi!
Taurupes pamatskolas skolotāja, jauniešu pašizaugsmes programmas Award vadītāja Ligita Millere un viņas audzēkne, skolas absolvente Sanda Zariņa guva būtisku pieredzi, skaistu izziņu, fizisko rūdījumu un lieliskas emocijas, piedaloties Eiropas Savienības (ES) programmas "Erasmus"+ projektā "Tunturi – Lapland adventure 2016" Somijas ārēs. 


* Ogres tehnikumā atklāj holokaustā cietušajiem ebreju bērniem veltītu izstādi
Pēc iepazīšanās ar izstādi Izraēlas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijā Lironne Bar – Sadē kopā ar pašvaldību un tehnikuma pārstāvjiem apmeklēja Precenu gravu Ogresgala pagasta teritorijā, kur 1941.gadā nošauti 44 ebreji, un nolika ziedus pie 1991.gadā uzstādītā pieminekļa Ogres kapos, kur apglabāti 1941.gadā fašistisko slepkavu nogalinātie Ogres ebreji.


* Biedrība "Tomes attīstībai" trešo reizi rīko Tomes sporta spēles.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/36612

2016. gada 16. septembrī, 08:31, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to ddd • 2016. gada 19. septembrī, 13:36
Lai varētu pieteikties, jūs laikam gaidījāt, ka uzaicinājumu kāds nosūtīs jums personīgi un varbūt vēl lūgsies? Mīļais cilvēk, tā nenotiek, tak lasiet sludinājumus, sekojiet līdzi interesējošai jomai un nebūs te jāgaužas. Tie, kas vēlējās pieteikties, atrada i sludinājumu, i visu pārējo.
:( • 2016. gada 19. septembrī, 07:48
johaidi - lai dabūtu augstāko veterinārmedicīnas izglītību ir jāmaksā baiss cipars, bet te jāvada iestāde un atalgojums ir piedāvāts vienkārši nekāds!
točno • 2016. gada 18. septembrī, 02:00
Nē, paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet