Atgriezties pie raksta

Ogrē gājējiem izveidos jaunu ietvi

Nākamajā nedēļā pēc Ogres novada pašvaldības pasūtījuma uzsāks ietves izbūvi Kalna prospektā – posmā no Upes prospekta līdz Bērzu alejai.

Ņemot vērā, ka Kalna prospektā posmā no Upes prospekta līdz Bērzu alejai brauktuves kreisajā pusē nav sakārtota gājēju kustībai nepieciešamā infrastruktūra, iedzīvotāji ir spiesti pārvietoties pa iemītu taciņu vai brauktuves nomali. Būtiski ir arī tas, ka šis posms savieno dzelzceļa pārbrauktuves un Bērzu alejas ietves. 


Gājēju ietvi paredzēts izbūvēt attālināti no brauktuves, lai saglabātu esošos kokus.


Ietves sākums pieslēgsies esošajai Upes prospekta ietvei un beigsies pie Bērzu alejas. Ietvi izbūvēs 1.5 metru platumā un 118.86 metru garumā, tā būs ar bruģa segumu.


Jāpiebilst, ka nupat kā pabeigta ietve Turkalnes ielā, kas atvieglo iedzīvotājiem nokļūšanu līdz pieturai pie kapiem.


Savukārt visas vasaras garumā pārbūvētas vēl virkne ietves. Kuru katru brīdi sāksies darbi arī pie ietves pārbūves Raiņa prospektā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/36665

2016. gada 22. septembrī, 11:20, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Fred Leonard • 7. martā, 20:43
Sveiki visiem, Vai jums ir dažas finansiālas grūtības un nepieciešama finansiāla palīdzība roka? Vai jums ir parāds ar zemu kredītu? Nepieciešama finansiāla palīdzība atbilst jūsu personiskajām vajadzībām? Meklēt tālāk! Konsultējieties ar Union Capital Investment un veiciet galīgo risinājumu jūsu finansiālajām problēmām. Mēs piešķiram ļoti zemu procentu likmi, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu. Sazinieties ar mums tagad: unioncapitalinvestment.org@gmail.com un būsiet viens no tiem, kas sniedz liecības no mūsu uzticamajiem pakalpojumiem. Sveicieni, Fred Leonard, Autortiesības © 2019 Savienības kapitāla investīciju organizācija. ,,,,,
Fred Leonard • 7. martā, 20:41
Sveiki visiem, Vai jums ir dažas finansiālas grūtības un nepieciešama finansiāla palīdzība roka? Vai jums ir parāds ar zemu kredītu? Nepieciešama finansiāla palīdzība atbilst jūsu personiskajām vajadzībām? Meklēt tālāk! Konsultējieties ar Union Capital Investment un veiciet galīgo risinājumu jūsu finansiālajām problēmām. Mēs piešķiram ļoti zemu procentu likmi, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu. Sazinieties ar mums tagad: unioncapitalinvestment.org@gmail.com un būsiet viens no tiem, kas sniedz liecības no mūsu uzticamajiem pakalpojumiem. Sveicieni, Fred Leonard, Autortiesības © 2019 Savienības kapitāla investīciju organizācija.
David Peterson • 22. janvārī, 11:53
Vai jūs meklējat aizdevumu vai hipotēku un pastāvīgi noraidījāt finanšu iestādes, David Peterson Loan Firm ir kreditēšanas uzņēmums f, kas izsniedz aizdevumus ar procentu likmi 2% cilvēkiem / biznesa organizācijām, uzņēmumiem, uzņēmumiem, skolām, baznīcām, nozarēm utt., kam ir vajadzīgs naudas atmaksas ilgums tik ilgi, cik vēlaties. Mēs piedāvājam no $ 1,000.00 kā minimālo līdz 150 miljoniem ASV dolāru. Mēs esam uzticami, uzticami un dinamiski. sazinieties ar mums tagad pa e-pastu kā davidpetersonloanfirm1@outlook.com vai izmantojot WhatsApp +1(413)676-9401, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet