Atgriezties pie raksta

D.Širovs: Ogres pansionāts ir mājīgākais Latvijā Foto Video

Šodien Ogres pansionātā pēc remonta atklāts ēkas Dzeltenais stāvs ar vairāk nekā 10 labiekārtotām telpām pansionāta klientiem.

Pēc svinīgās lentas pārgriešanas SIA "Ogres rajona slimnīca", kuras pārziņā ir arī Ogres pansionāts, valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs klātesošajiem sacīja, ka labāka pansionāta Latvijā citur neesot. Slimnīcas vadītājs norādīja, ka Ogres pansionātā ir mājīga gaisotne un lielisks personāls. Savukārt, komentējot veikto remontu, D.Širovs īpaši uzsvēra, ka viss ir paveikts par slimnīcas finansiālajiem resursiem – bez vietējās pašvaldības, sadarbības partneru vai Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumiem.


Dzeltenajā stāvā ir tikai vienvietīgas telpas ar divu veidu platībām. Lai dzīvošana pansionātā būtu pēc iespējas komfortablāka, katrā istabiņā ir atsevišķa dušas un labierīcību telpa, kā arī televizors, ledusskapis, galds, skapis un, protams, gulta.


Paralēli izremontēts vēl viens stāvs, kurā izbūvēti 8 dzīvokļi pansionāta darbiniekiem. "Daži mēro visai tālu ceļu, lai nokļūtu pansionātā. Lai nebūtu pārāk liela braukāšana, būs iespēja nakšņot tepat uz vietas. Turklāt nevajadzēs meklēt, piemēram, dzīvokli īrēšanai, kas varētu būt krietni dārgāk nekā pansionātā izveidotā mitekļa īre," saka D.Širovs.


Nākamgad Ogres pansionātā paredzēts turpināt ēkas iekštelpu remontus.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/37538

2016. gada 23. decembrī, 16:10, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 5. janvārī, 21:19
Un salūtam citu, jo Millers uzreiz ņaudēs, ka Ogrei nav nauda?
inga • 5. janvārī, 21:12
patīkama ziņa! te varēja ielikt to naudu, ko jaungada naktī izšāva salūtos.
>>zika • 2016. gada 26. decembrī, 09:11
jāpalīdz taču trūcīgiem, nabagiem, maksātnespējīgiem, īpaši tādai ļaužu kategorijai kā pansion.vad'taājai Astrīdiņai - izbijušai Vidzemes priekšpilsētas arodbiedrību koordinatorei. medicīniskā izglītība tikai tik, cik pamācīt cilvēkiem veselīgu dzīvesveidu- veģetārismu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet