Atgriezties pie raksta

Vērtēs PA "Ogres namsaimnieks" sastādītās tāmes

Pēc vairāku novada iedzīvotāju paustajām bažām saistībā ar PA "Ogres namsaimnieks" sastādīto tāmju korektumu, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis uzdevis pašvaldības izpilddirektoram Pēterim Dimantam izveidot komisiju, kas izvērtēs PA "Ogres namsaimnieks" darbību.

E.Helmanis atzīst: "Mēs ļoti daudz strādājam, lai pilsēta un novads attīstītos. Tiek sakārtota infrastruktūra, atjaunots kultūrvēsturiskais mantojums, pilnveidotas izglītības, sporta un kultūras jomas. Mūsu uzdevums ir veidot iedzīvotājiem pēc iespējas labvēlīgākus apstākļus jomās, par kurām esam atbildīgi. Tāpēc, saņemot sūdzības par PA "Ogres namsaimnieks" darbu izpildi, mans pienākums ir rīkoties, un to es arī darīšu."
 
PA "Ogres namsaimnieks" darbības izvērtēšana uzdota pašvaldības izpilddirektoram Pēterim Dimantam, jo viņš ir atbildīgs par iestāžu darbu un to produktivitāti. Kā norāda P.Dimants, jau šodienas laikā tikšot izveidota komisija, kas izvērtēs aģentūras darbību, sagatavotās tāmes un to korektumu. Tāpat arī tiks meklēti risinājumi nepilnību, ja tādas tiks atrastas, novēršanai.
 
Rakstisks ziņojums, kurā apkopoti pārbaudes rezultāti E. Helmanim jāiesniedz līdz 2017. gada 20. februārim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/37620

2017. gada 5. janvārī, 14:45, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jeff Michael • 2017. gada 14. janvārī, 18:19
Laba diena Vai jums ir nepieciešams kreditu? Vai jus interese iegut jebkada veida kreditu? Vai jus finanšu uztrauc? Vai jums ir nepieciešams kredits, lai nomaksatu savu paradu un rekini ?, email Mes velamies dot no aizdevuma, kam kadreiz, ka ir nepieciešama aizdevuma zema procentu likmi 2%, mes dodam no aizdevuma no vismaz 5,000.00 USD lidz maksimalajiem 100 miljoniem dolaru, marcinas, eiro, Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu: jsemkffloaninvestment@gmail.com Ieinteresetie aizdevumu prasitaji aizpildit un atgriezt zem borrower`s aizdevuma informaciju par parskaitijuma apstradei: (Aiznemeji INFORMACIJA) Pilnais vards:...................... AGE ............................. GIMENES STAVOKLIS.................. Kontaktinformacija Adrese: ................ Valsts ......................... Talrunis: .......................... Nodarbošanas: ..................... Meneša ienakumi:......................... Religija: .............................. Tuvako radinieku: ....................... (Informacija par kreditu) Summa nepieciešams ka Loan: .......... Aizdevuma ilgums: .................. Nodrošinajums: ..................... atmaksas režims: meneša vai gada ............... Vai esat prasijis aizdevumu pirms? ................... Thanks ka mes gaidam jusu atri stradat. Ar laba velejumiem, Jeff Michael
err • 2017. gada 13. janvārī, 13:15
Es gribu lai,parbauditajs atskaitas ,kadas kludas izlabojis un kadus merus pienemis, tas viss prieks velesanas.
ooggrree • 2017. gada 12. janvārī, 22:37
Kā , vai tad slaists un blēdis Dimants vēl aizvien aizņem šo amatu?? Kāda izskatās Brīvības iela!!!! Neviena sētnieka, absolūta slidotava!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet