Atgriezties pie raksta

VID: vēlamies saglabāt klātienes apkalpošanas centru Ogrē ilgtermiņā

Neraugoties uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centra (KAC) Ogrē slēgšanu, VID vēlas saglabāt dienesta sniegto pakalpojumu pieejamību Ogrē.

Jau iepriekš vēstīts, ka VID KAC atrašanās vietu optimizēšanas ietvaros, no 10.aprīļa ir slēgts klientu apkalpošanas centrs Ogrē, Brīvības ielā 4b. Izmantotās telpas nomātas no privātīpašnieka, kas savukārt esot bijis ekonomiski neizdevīgi. 


Lai VID arī turpmāk varētu sniegt pakalpojumus klātienē Ogrē, dienests vairākkārt vērsās pie Ogres novada pašvaldības ar lūgumu rast iespēju iznomāt telpu, kurā būtu iespēja nodrošināt darba vietas diviem darbiniekiem.


Pašvaldība steidzamības kārtā rada iespēju piedāvāt telpu 13 kvadrātmetru platībā Brīvības ielā 44.


Kā portālam "OgreNet.lv" norādīja VID, par piedāvāto telpu vēl papildus jāsaņem informāciju, proti, par telpas infrastruktūru, nomas nosacījumiem, to skaitā, nomas termiņu.


Lēmums par to vai VID pieņems lietošanā Ogres pašvaldības piedāvāto telpu tiks pieņemts, izvērtējot telpu nomas līguma nosacījumus, un liela nozīme būšot piedāvātajam telpu nomas termiņam.  


VID gan neatbild, cik ilgā laikā tiks pieņemts lēmums par pieejamo telpu izmantošanu un KAC atjaunošanu Ogrē.


VID uzsver, ka dienesta mērķis ir saglabāt klātienes apkalpošanas centru Ogrē ilgtermiņā.


Patlaban Ogres un tuvējo novadu pašvaldību iedzīvotāji visus VID pakalpojumus klātienē var saņemt VID klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Talejas ielā 1, Ikšķiles vienotajā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) Daugavas prospektā 34, kā arī VID klientu apkalpošanas centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1A.


Tāpat VID akcentē, ka praktiski visi VID pakalpojumi ir pieejami elektroniski, lietojot VID Elektronisko deklarēšanās sistēmu (VID EDS). Tātad – tērēt savu laiku klientu apkalpošanas centra apmeklējumam, lai, piemēram, iesniegtu gada ienākumu deklarāciju vai veiktu manipulācijas algas nodokļu grāmatiņā, iedzīvotājiem neesot nepieciešams. To ērti un ātri varot izdarīt no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38413

2017. gada 11. aprīlī, 10:04, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Dzintaram • 2017. gada 17. aprīlī, 09:41
Vai tiešām tik grūta galva? Nav latviešu valodā vārda "nau"! Pirms komata, punkta atstarpi neliek. Un taustiņu "CapsLock" bezjēgā lietot arī nevajag.
Dzintars • 2017. gada 17. aprīlī, 09:31
Labdien. Ogres pašvaldībai nevajag lai šis pakalpjums būtu pieejams, jo izrādās,KA PAŠVALDĪBAI NAU JĀRŪPĒJAS PAR IEDZĪVOTĀJU LABKLĀJĪBU, BET TAS IR JĀDARA VID , JO OGRES PAŠVALDĪBA NESAŅEM NO VALSTS NEKO. TĀPĒC GRIBU ATGĀDINĀT VIENU PADOMĀJIET VAI MUMS IR VAJADZĪGI ŠĀDI KALPI KĀ MANGULIS,DIMANTS ,MALEVS UN A.CEPLĪTIS . DARA TIKAI VIENS PĀRĒJIE ''DIEDELĒ'' ,KAS MAN PAR TO BŪS, UN AIZMIRST KĀPĒC VIŅI IR TUR.
? • 2017. gada 15. aprīlī, 20:20
Un?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet