Atgriezties pie raksta

Ogrē plānots mazināt ielu putēšanu

Abas firmas – SIA "Ceļdaris" un VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" –, ar kurām Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu par pašvaldības ielu un ceļu uzturēšanu Ogrē un Ogresgala pagastā, cītīgi veic tām uzticētos darbus.

Iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, pēdējo nedēļu laikā tika veikta ielu ar grants segumu greiderēšana. Ielu greiderēšanu iedzīvotāji vērtē pozitīvi, taču tiek izteiktas arī pretenzijas – par to, ka, uzlabojoties ielu segumam, autotransporta vadītāji brauc ar lielāku ātrumu, sausā laikā automašīnu sacelto putekļu dēļ šajā ielā dzīvojošajiem ikdiena tiek nopietni apgrūtināta. 


"Vairākās ielās grants segums tiks apstrādāts ar pretputekļu materiālu," skaidro Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis. "Līdz šo darbu uzsākšanai grantētajās ielās ar pietiekami intensīvu transporta kustību, ir jāizvieto braukšanas ātrumu ierobežojošas ceļa zīmes."


Ceļa zīmes ātruma ierobežošanai ielās jāuzstāda līdz aprīļa beigām, savukārt ielu apstrādi ar pretputekļu materiālu paredzēts veikt maijā.


PA "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētvides nodaļas vadītājs Pēteris Bužers informē, ka grants seguma apstrāde ar pretputekļu materiālu paredzēta šādās ielās Ogrē: Lielvārdes iela, 1. Maija gatve, J.Fabriciusa iela, Pagasta iela, Uzvaras iela, Strautu iela, Poruka iela, Rūpnieku iela, Vēju iela, Mežmalas iela, Birzgales iela, Egļu iela, Kadiķu iela, A.Upīša iela, Lāčplēša iela, Doles iela, Jaunā gatve, Draudzības iela, Daugavas iela, Andreja iela, Aizkraukles iela, Plūsmas iela, Pureņu iela, Rūdolfa Blaumaņa, Saules prospekts, Stirnu iela.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38465

2017. gada 18. aprīlī, 11:49, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Cipars > beidz melot • 2017. gada 21. aprīlī, 12:46
Es ne tikai izpētīju, bet pat uzzvanīju Finanšu Ministrijai, lai par to pārliecinātos. Bet tādiem kā tu ir daudz ērtāk bārstīt tukšās frāzes vai likt saites bez jebkādu faktu pasniegšanas, jo tas taču nav izdevīgi, vai ne? Arī izglītots vēlētājs nav vajadzīgs, jo vieglāk vadīt aitu baru. Tā kā, Rait, liecies nu mierā, ja nevēlies konstruktīvu diskusiju.
Abejdz melit>cipars • 2017. gada 21. aprīlī, 11:07
nevienu nevar iemācīt, vari tikai pats iemācīties. Tā kā ķeries nu pats patstāvīgi pie manis mi ētos saišu izpētes.
Cipars > beidz melot • 2017. gada 21. aprīlī, 09:22
Klau, demagog, parādi tos veiksmīgās saimniekošanas ciparus, nevis tikai tukši muldi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet