Atgriezties pie raksta

Atklāta laipa pār Ogres upi (papildināts) Foto Video

Šodien liela daļa Ogres pilsētas iedzīvotāju un viesu pulcējās Krasta ielas promenādē, lai kļūtu par lieciniekiem laipas pār Ogres upi atklāšanai.

Realizējot Latvijas Vides aizsardzības fonda līdzfinansēto projektu "Laipas – Ogres upes un tās krastos augošo aizsargājamo biotopu un peldu kūrorta cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi", Ogres novada pašvaldība kopā ar sadarbības partneriem atdzīvināja Ogrē pagājušā gadsimta 20.–30. gada peldu kūrorta gaisotni. Savulaik aptuveni šajā vietā jau bijusi laipa pār upi.


Ogres pilsētas jauno objektu oficiāli atklāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis. Zemāk izvietotajā video var noklausīties E.Helmaņa uzrunu.Projektu pašvaldība īstenoja sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), kas sniedza konsultācijas būvkonstrukciju jautājumos, Latvijas Botāniķu biedrību, kas rūpējās par Ogres upes krastos augošo aizsargājamo augu saglabāšanu un sagatavoja nepieciešamos materiālus informatīvajam stendam par šīs teritorijas biotopiem.


Laipu kopējais garums ir apmēram 100 metri. Uz laipas viena posma – tas ir seši metri – vienlaicīgi atrasties drīkst pieci cilvēki. Par to tilta abās pusēs ir uzstādītas brīdinājuma zīmes. Ja uz tilta būs vairāk cilvēku, var izmainīties tilta stabilitāte.


Darbus veica SIA "Top Marine".


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38606

2017. gada 4. maijā, 17:56, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

žurcis • 2017. gada 20. maijā, 02:27
vis maz zināsim pa kuru ''CEĻU'' varam iet ciemos pie visu varenā hi,hi!!! Pēc vēlēšanām...
Justin Williams • 2017. gada 12. maijā, 21:22
Uz kurām tā var attiekties, Mēs piedāvājam Personiskie, tirdzniecības un biznesa aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 10,000 līdz € 100.000.000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu Aizdevēja nosaukums: Justin Williams Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com   aizņēmēji INFORMĀCIJA VĀRDS: Kredīta summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS:   Piezīme: visi e-pasti ir jānosūta uz mūsu e-pastu: sloanslimited@gmail.com lai iegūtu plašāku informāciju.
krā • 2017. gada 11. maijā, 10:06
Paldies Alvīntant par laipām, ja Jūsu nebūtu , arī laipu nebūtu! Sveiciens Kārļonkulim!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet