Atgriezties pie raksta

Ar Līkā tilta regati atklās tūrisma sezonu Ogrē

Pielikumi

27.maijā plkst.12 Ogrē ar Līkā tilta regati tiks atklāta jaunā tūrisma sezona, informē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.

Pasākums norisināsies jau septīto gadu un ir kļuvis par tradīciju, kas ik gadu piesaista arvien vairāk ogrēniešu un pilsētas viesu. Arī šogad pasākums norisināsies pie Arkveida gājēju tilta.


Regatē katrā komandā nepieciešami trīs cilvēki, kuri gatavi doties aizraujošā  braucienā pa Ogres upi, sacenšoties ar citiem dalībniekiem. Divi no viņiem – airētāji, no kuru veiklības un prasmes būs atkarīga komandas nokļūšana galamērķī. Trešais komandas biedrs – karoga turētājs, paredzēts kā īpašs komandas iedvesmotājs un uzmundrinātājs. Komada kura visātrāk veiks distanci savā īpašumā iegūs galveno balvu no pasākuma galvenā atbalstītāja "Tallink" – kruīza ceļojumu no Rīgas līdz Stokholmai un atpakaļ. 


Pasākuma norises laikā regates dalībniekus un skatītājus priecēs arī dažādas izklaides – pašiem mazākajiem būs iespēja iemēģināt roku dažādās radošajās darbnīcās, bet pieaugušos priecēs piedzīvojumu parka "Aļaska" uzstādītā trose, kura ļaus laisties pāri Ogres upei. 


Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.


Dalība pasākumā ir bez maksas!


Aicinām dalībniekus piedomāt par tērpiem un komandas vizuālā noformējuma, jo gan atraktīvāk ģērbtie regates dalībnieki, gan pamanāmākie līdzjutēji tiks pie pārsteiguma balvām, ko sarūpējuši pasākuma atbalstītājiem. 


Līkā tilta regati atbalsta un par balvām rūpējas AS "Tallink Latvija", "Fazer Latvija", "Ocafe", IK "Ķeipenieši", piedzīvojumu parks "Aļaska", "StarSpace" observatorija, sporta bāze "Amazones", piedzīvojumu parks "Milžu tak"a, Ķeipenes Šūpoļu parks, Normnda Labrenča mājas vīna darītava "Vīna ceļš", peintbols "Krasti", keramikas darbnīca Sproģi un Ogres novada pašvaldība. 


Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 26.maija plkst.18.


Līkā tilta regates nolikums un pieteikuma forma raksta pielikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38649

2017. gada 10. maijā, 13:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

žurcis • 2017. gada 20. maijā, 02:18
veselības centrā tevi neviens nelaidīs,ja tu nēsi atnācis uz vizīti pie ārsta... un Elvi pie bijušās Štoka picas pat bērnam nevar izlūgties uz tualeti!
Justin Williams • 2017. gada 12. maijā, 21:21
Uz kurām tā var attiekties, Mēs piedāvājam Personiskie, tirdzniecības un biznesa aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 10,000 līdz € 100.000.000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu Aizdevēja nosaukums: Justin Williams Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com   aizņēmēji INFORMĀCIJA VĀRDS: Kredīta summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS:   Piezīme: visi e-pasti ir jānosūta uz mūsu e-pastu: sloanslimited@gmail.com lai iegūtu plašāku informāciju.
WC • 2017. gada 12. maijā, 16:50
Lūdzu neizplatiet dezinformāciju! Mālklanes Elvi nestrādā WC, Mākslas skolā skaidrā tektstā saka, ka te nav publiskā WC! Veselības centrs? Dziednīca? Kur tur ir publiskas WC? Varbūt pamēģiniet, piemēram, Dziednīcā atrast?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet