Atgriezties pie raksta

Oficiāli nodibināta Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrība

Ir saņemts apstiprinājums no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra par jaundibinātās Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības oficiālo statusu, informē biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Sīviņš.

"Jau pavisam drīz būsim beiguši darbu pie datu bāzes izveidošanas, kurā tiks apkopotas tās problēmas, kas kopā ar pašvaldību būtu risināmas neatliekami un nekavējoties. Galvenokārt tas skar infrastruktūru – pirmkārt, piebraucamo ceļu sakārtošanu, lai būtu nodrošināta piekļuve pie tūrisma objektiem, kā arī autostāvvietu izviedošanu," norāda G.Sīviņš.


Ņemot vērā, ka daudzas objektiem pieguļošās teritorijas ir reģistrētas kā pašvaldības īpašums, Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrība ir ieplānojusi tikšanos ar Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības, tūrisma un sporta jautājumos Egilu Helmani, lai izvertētu darba grupas izveidi šo jautājumu risināšanai.


"Šobrīd daudz laika aizņem pašu objektu sakārtošana jaunajai tūrisma sezonai, kas faktiski jau ir sākusies. Vienlaikus ar šo darbu esam  apzinājuši tos objektus, kas tūristiem līdz šim bijuši mazāk zināmi, un kopā ar Ogres Tūrisma informācijas centru plānojam, kā šos objektus jau šogad vispusīgi iekļaut ceļotājiem domātās informācijas apritē," papildina Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētajs.


Šajā jomā gan esot vēl daudz darāmā, taču atbildīgās amatpersonas pašvaldībā solījušas sekot līdz informācijas kvalitātei un intensitātei. Jau tuvākajā laikā tiks izlemts par Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības locekļu veidotu informatīvo materiālu maketēšanu un izplatīšanu, sniedzot paplašinātu ieskatu Ogres novada tūrisma piedāvājumā.


"Protams, veicam informācijas apmaiņu arī biedrības iekšienē, tieši savstarpējās domu apmaiņa ir ļoti vērtīga, jo katrs mēs savā darbā esam iekrājuši savu specifisko pieredzi, veikuši dažādas inovatīvas darbības, kas ir ļoti interesantas arī citiem uzņēmējiem," komentē G.Sīviņš.


Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs vēl piemetina, ka velosipēds nav jāizdomā no jauna, ja kāds blakus to jau ir paveicis. "Mēs neesam konkurenti, mēs esam partneri. Tieši tā bija vēl viena no biedrības dibināšanas idejām – nevis sasvstarpēji apkarojam viens otru, bet visi kopā darbojamies savas biznesa jomās kopīgā attīstībā. Tikai tā mēs sasniegsim labus rezultātus, ar laiku gūsim līdzekļus vēl citu ideju realizēšanai un kopā izviedosim Ogres novadu par tūristiem un iedzīvotājiem draudzīgu un, galvenais, interesantu un pievicīgu."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38655

2017. gada 11. maijā, 10:11, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ха ха • 2017. gada 13. maijā, 07:29
>>>zaigai:-Часто гуляю по Синим горам, никогда не видел там много людей. Этот ОБЬЕКТ никоу не нужен, потому и не востребован.
Justin Williams • 2017. gada 12. maijā, 21:20
Uz kurām tā var attiekties, Mēs piedāvājam Personiskie, tirdzniecības un biznesa aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 10,000 līdz € 100.000.000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu Aizdevēja nosaukums: Justin Williams Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com   aizņēmēji INFORMĀCIJA VĀRDS: Kredīta summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS:   Piezīme: visi e-pasti ir jānosūta uz mūsu e-pastu: sloanslimited@gmail.com lai iegūtu plašāku informāciju.
>>> zz • 2017. gada 12. maijā, 15:10
paga,paga...vietniekam otkatus nes vēl labākus. Otkati noteikti lielāki neka koferīsu saturs no maksatnespējas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet