Atgriezties pie raksta

Apkures sezona Ogrē beigusies

Iestājoties siltam laikam, Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ēku un inženiertīklu nodaļa no 16.maija, iepriekš saskaņojot ar māju vecākajiem, atslēdz apkuri visās PA "Ogres namsaimnieks" apsaimniekošanā esošajās mājās, kuras siltumu saņem no centralizētajām katlu mājām.

Siltummezglos apkures cirkulācijas sūkņu atslēgšanas temperatūra tiks uzstādīta uz +5 grādiem pēc Celsija, ja vien māju vecākie nebūs pieprasījuši citādus parametrus. Kā arī, ja māju vecākie vēlās apkuri saglabāt, tas iepriekš rakstiski jāsaskaņo ar Ēku inženiertīklu nodaļu.


Aģentūra norāda, ka šobrīd pēc māju vecāko iesniegumiem apkure jau atslēgta 75 dzīvojamajām mājām.


"Ogres namsaimnieks" piebilst, ka šī apkures sezona šogad ritējusi no septembra beigām, kad temperatūra strauji kritās un pirmajās oktobra dienās jau tika pieslēgtas 86 mājas.


Ja rodas kādi sarežģījumi aicinām zvanīt uz pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Avārijas dienesta telefona numuru 65022261.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38693

2017. gada 16. maijā, 09:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 17. februārī, 04:05
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
žurcis • 2017. gada 20. maijā, 01:57
kas ta viņiem,visi kas stādā "Mālkalnē" nav tik daudz jāmaksā kā parastajiem cilvēkiem un mājas "VECĀKIE'' afigeļi viņiem arī nav jāmaksā visi komunālie,tapēc viņi sildās uz citu rēķina!
žurcis • 2017. gada 20. maijā, 01:46
nez kāpec vēl 15,16 maijā tīnūžu 3a kurina pa pilnu programmu un mājas vecākais neieklausās šīs mājas iemītniekos kuri jau sen lūguši atslēgt apkuri,jāmaksā par to ka siltumu laiž pa logu un balkonu ārā. Idiots!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet