Atgriezties pie raksta

Pie daudzdzīvokļu namiem Ogrē rit remontdarbi Foto

Šobrīd Ogrē ar vietējās pašvaldības budžeta līdzfinansējumu pie trīs daudzdzīvokļu mājām jau notiek automašīnu stāvvietu paplašināšanas būvdarbi, bet drīzumā pagalmu teritoriju labiekārtošana sāksies pie vēl divām ēkām.

Būvdarbu ekvators sasniegts iepretim Mālkalnes prospektam 29. Tur tiek veikta automašīnu stāvēšanas laukuma paplašīnāšana un papildus vietu izveide, kā arī gājēju celiņa daļēja rekonstrukcija. Saremontēts būs arī pie dzīvokļa piebraucamais ceļš. Līguma summa – EUR 20 620.66. Darbi jāpaveic līdz maija beigām.


Pēc līdzīga plāna tiek renovēta Zilokalnu prospekta 24 piemājas teritorija. Ceturtdien tika uzrakts vecais asfalta segums, kā arī veikts piebraucamā ceļa un automašīnas stāvēšanas laukuma paplašinājums. Līguma summa – EUR 20 670.85. Darbi jāpaveic līdz 17.jūnijam.


Pēc Grīvas prospekta noasfaltēšanas identisku materiālu paredzēts ieklāt arī uz ceļa iepretim Grīvas prospektam 27. Šo darbu līguma summa ir EUR 19 902.96.


Drīzumā būvdarbi notiks arī pie Mālkalnes prospekta 8 un 12, kur – attiecīgi – par 5091.13 un 17 451.61 eiro tiks veikta piebraucamā ceļa izbūve.


Šie darbi ir pašu daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieku iniciatīva. Pēc kopsapulces, kurā ar balsu pārsvaru tiek izlemts par veicamajiem remontdarbiem, mājas vecākais ar iesniegumu vēršas Ogres novada pašvaldības aģentūrā "Ogres namsaimnieks", apliecinot, ka attiecīgās mājas dzīvokļu īpašnieki piekrīt pusi no izmaksām segt no savas mājas uzkrājumiem vai arī veidot uzkrājumu konkrētajam mērķim.


Savukārt otru pusi līdzfinansē Ogres novada pašvaldība no budžetā tam paredzētiem finanšu līdzekļiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/38728

2017. gada 19. maijā, 07:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

juris • 2017. gada 29. maijā, 13:46
veeleesanaas tuvojas jaasak kautkas dariit,peec tam atkal viss buus pa vecam
22 to lops • 2017. gada 26. maijā, 09:35
Tā saucamā 20 mājas zeme vispār bija pašvaldības ,tātad mūsu visu kopējais īpašums, tātad privatizējot mums arī bija jābūt teikšanai, ja kāds TRULAIS to nesaprata, tad nevajag mūs padarīt par ķīlniekiem ierēdņu trulumam. Neviens Jums netaisās atņemt īpašumu ne maksāt par mums, bet gan rast reālu izeju. Paskatieties tālāk par savu degungalu.
ogrenieši • 2017. gada 25. maijā, 08:18
Apvienībai iedzīvotāji nav nākotnes,Vecziediņu pelnīta pensija,pietiek strādāt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet