Atgriezties pie raksta

« Stadiona un bibliotēkas attīstībai tiek piedāvāti inovatīvi risinājumi

2017. gada 8. augustā, 15:11, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Xx • 2017. gada 18. augustā, 01:23
kàpēc laiž postà bijušo poliklīnikas ēku Ogrē???
To lasītāja • 2017. gada 11. augustā, 14:30
Pirms kaut ko raksti- padomā ar galvu. Visi nosauktie objekti ir privātīpašumi (privatizēti par sviestmaizi Bartkeviča laikos), līdz ar to pašvaldība nedrīkst tur nekādu kārtību ieviest.
lasītāja • 2017. gada 11. augustā, 13:53
Tirgus nav savests kārtība!Estrādi vajag atpakaļ pilsētai!Bijušā universālveikala laukumus un kokus savest kārtībā!!!Būtu jāpadomā arī par atlikušajiem Jauniešiem!!!!Ogrē nekāda normāla kultūras dzīve nevadās tikai lai ķeksīti ieliktu!
Lunis • 2017. gada 9. augustā, 13:19
???? : MUĻĶIS , gan arhitekti gan būvinženieri gan daudzi citi specialisti NEKUR NEBRAUCOT fiziski stradā Irijā , Zviedrijā , Vacijā , Norvēģijā utt. Daudzi specialisti vispar piektdienas vakarā atlido no "Kautkurienes" pirmdienas rītā aizlido uz darbu. Ja te priekšnieks mudaks un vairums vadības tapatās kādu nīkulīgu skoliņu vai vospar pašmācīti specaaaalisti pastradat ir grūti. Toties stradat arzemēs nekur fiziski neizbraucot nav nekada problema. Ja tu esi labs specialists ar viskem EU derīgiem sertifikatiem un piriem nezinu cik lielam patriotam vai idiotam jabut lai "Cakarētos" ar vietejo birokratiju VIDiem un muļķiem. Saucamais "Poļu sapnis" stradā rietumos dzivo austrumos BAUDA ne dzive.
To Puk • 2017. gada 9. augustā, 11:36
Protams, neko nevajag (tikai lielveikalus) - pats galvenais, lai ir ērti sēdēt pie televizora un datora!
aha • 2017. gada 9. augustā, 11:27
Jūs droši domājiet par saviem jatājumiem, galvenais - netraucējiet cilvēkiem strādāt.
???? • 2017. gada 9. augustā, 11:18
Cik noprotams no raksta, tad tagad valstī ir ļoti lielas problēmas ar diplomētiem (pieredzējušiem, zinošiem ) arhitektiem?!!! Jau esam tik tālu, ka visi arhitekti ir aizbraukuši lasīt sēnes un ogas uz Īriju, un ir jāņem nozīmīgu objektu projektēšanai pavisam zaļi pēdējā kursa studenti???? Varbūt šis students ir īsts brīnumbērns -nākamais pasaules līmeņa arhitektūras korifejs???
Puk • 2017. gada 9. augustā, 08:51
1.Kādēļ students? 2Cik adminintratīvo darbinieku ir šai organizācijai, ka jādzīvo pa 2 ēkām, bet tagad jābūvē speciāla ēka viņiem? 3. Kādēļ tāda neskaidrība vai būs vajadzīga trenažieru/fitnesa zāle? Ja vajag būvē, nevajag nebūvē. 4. Vai bibliotēkā pieaug apmeklētāju skaits (vai tāds objektīvi baidāms nākotnē), ja bibliotēkai jābūvē klāt jauns korpuss?
re! • 2017. gada 8. augustā, 16:16
viss, kas mums vajadzīgs, ir 5.kursa studenti!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet