Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11.augusta numurā:

* Bērnu vecāki iesūdzējuši tiesā Ikšķiles novada pašvaldību;
* Palīdz pazudušam bērnam atrast mammu;
* Mākslinieku ducis radošā darba atskaitē noslēdz Ķeipenes plenēru;

* Kas vadīs pagastu pārvaldes Ogresgalā un Suntažos?
"Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti, komunikabls, atsaucīgs, pozitīvs un lojāls. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām, kā arī esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai veiksmīgi pildītu savus pienākumus."


"Lai arī man nav tiešas pieredzes pagasta pārvaldes vadīšanas jomā, tomēr visā manā darba pieredzē organizēšanas un vadīšanas pienākumi bijuši daļēji iekļauti tiešajos darba pienākumos. Manuprāt, mana pieredze, komunikācijas prasmes un enerģija var būt noderīga pagasta un reizē arī novada attīstības procesos."


* Rembatieši Ābeļi savās dimanta kāzās sarīko Ciltskoka salidojumu
Pēc sievas Hildas ieteikuma Uldis paslavēja dēlu Zinti un vedeklu Ivetu, kuri ir ne tikai brīnišķīgās idejas par dzimtas salidojumu dimanta kāzu dienā autori, bet arī izdarīja visu, lai šis pasākums izdotos lieliski. Saimniecība, kas vienmēr ir kārtībā, šoreiz tika īpaši saposta. Visiem viesiem bija, kur nolikt mašīnas, visiem pietika vietas teltī pie pašu izgatavotiem galdiem. Bija jauka mūzika, bija pirtiņa, kur sasildīties, un dīķis, kur nopeldēties, ja kāds gribēja pārnakšņot, arī par to bija padomāts.


* "Oveselība": intervija ar tās vadītāju Ilzi Čiščakovu
"Galvenās mūsu tēmas – veselīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, garīgā jeb psihoemocionālā veselība, atkarību izraisošo vielu un procesu izplatības samazināšana, ģimenes veselība.


Organizējot un vadot pasākumus, cenšamies katrai mērķgrupai piemērot dažādas formas un metodes. Jāstrādā, lai pasākums nav tikai teorija, bet arī praktiski ieteikumi un soļi ikdienai."


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39399

2017. gada 11. augustā, 08:13, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet