Atgriezties pie raksta

Ogres novada seniori kopā ar "Oveselību" dodas kopīgā braucienā Foto

22.augustā "Oveselības" komanda un 65 seniori no Ogres, Ciemupes, Suntažiem un Krapes devās piedzīvojumiem bagātā braucienā uz Jumurdas muižu.

Visus brauciena dalībniekus vienoja kopīga veselīga aizraušanās - vingrošana. Gan Ogrē un Suntažos, gan Ciemupē un Krapē šajā gadā notikušas un vēl turpināsies (Ciemupē) vingrošanas nodarbības senioriem.


Pirmā pietura bija "Ķeipenes piparkūkas", kur saimnieces Ilzes Andriksones vadībā ne tikai uzklausījām aizraujošu stāstu par piparkūkām un mazu, taču spēcīgu ģimenes uzņēmumu, bet arī paši izmēģinājām roku piparkūku apgleznošanā.


Nākamā pietura bija Ķeipenes dzelzceļa stacija, kur daudziem bija patīkams pārsteigums par pasaulē vienīgo publiski apskatāmo ekspozīciju, kura veltīta dižgaram, režisoram Sergejam Eizenšteinam. Pēc muzeja saimnieces Kristīnes Antonovas stāstījuma atskanēja daudzi: "Kas to būtu domājis, ka tik interesanti!". Nākamā pietura pēc gleznainajiem dabas skatiem pa ceļam bija skaistajā un ērtajā Mazozolu Tautas namā, kur visi kopā, ne tikai aktīvi vingrojot, varējām izkustēties, bet gūt arī gandarījumu, to darot lielā pulkā.
 
Tālāk, jau sadraudzējušies un jautrā noskaņojumā, nonācām Jumurdas muižā, kura mūs sagaidīja ar savu mieru, skaistumu un viesmīlību. Pusdienas bija ļoti gardas. Iepazinuši Jumurdas muižas apkārtni un ezeru, devāmies uz pirtsmāju, kur katrs varēja izvēlēties sev visatbilstošāko aktivitāti: doties izkurinātā pirtiņā, peldēties ezerā, piedalīties un praktiski apgūt pirtszinības veselībai kopā ar pirtnieci Danutu. Pagatavot sev pirts slotu vai skrubi. Atpūtušies gan fiziski, gan garīgi, devāmies mājup. Esam turpinājuši un nostiprinājuši skaistu tradīciju - kopīgu braucienu senioriem, kurus aizrauj vingrošana. Turpināsim to arī nākamgad.
 
"OVeselība" pateicas "Ķeipenes piparkūkām" un Andriksonu ģimenei, Ķeipenes Komunikāciju centram un Kristīnei Antonovai, Mazozolu Tautas namam nu Mārītei Bauerei, Jumurdas muižas saimniecei Anitai Apinei un Vitas kundzei, kas rūpējās par brauciena dalībniekiem, SIA "Piekūniem" un enerģiskajai pirtniecei Danutai. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39591

2017. gada 4. septembrī, 10:29, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet