Atgriezties pie raksta

Ogrēniete Zanda pasaules skaistāko precēto sieviešu vidū Foto Video

Dienvidāfrikas pilsētā Durbanā noslēdzies daiļāko precēto sieviešu skaistuma konkurss "Mrs. Universe", kurā Latviju pārstāvēja ogrēniete Zanda Panava.

Divu meitu māmiņa pirms konkursa fināla dienas no 84 dalībnieču vidus izpelnījās "Mrs. Charm" jeb šarmantākās dalībnieces titulu gan skatītāju, gan sponsoru vērtējumā. Vairākas no konkursa balvām dēļ dalībnieču kuplā skaita tiek pasniegtas pirms fināla. 


Nākamajā dienā fināla iznācienā Zandai bija jādemonstrē savs talants. Viņa nodziedāja emocionālu dziesmu "Es atnācu uguntiņu". Jāpiebilst, ka šovasar uz Sv. Meinarda salas Ikšķilē tapa šīs dziesmas videoklips, piedaloties abām meitām un Ķeguma jauktajam korim "Lins".


Jāpiebilst, ka konkursā galveno balvu ieguva Vjetnamas pārstāve.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39594

2017. gada 4. septembrī, 11:23, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

piekritu Lunim • 2017. gada 6. septembrī, 15:04
Piekrītu par to video. Švaki, švaki. Nekā tur īpaša neredzu, ka būtu dikti jākaifo par video. Ideja laba, bet filmēšanas stils, montāža vajā. Kā teikt pavirši apstrādāts. Pie tā daudz vēl būtu video autoriem jāpiestrādā.
zika • 2017. gada 5. septembrī, 21:22
aha precīzi pateica - atslēgas vārds - uzņēmība.
nu • 2017. gada 5. septembrī, 12:11
jūs tak esat dauņu bars, ogrēnieši! Skaista balss un forša dziesma, visas trīs smukas meitenes. Laikam jau taisnība, ka Ogrē tik mīkstie dīvānā pirdēji un nariki palikuši. Ka tik kādu ap..irst. Jūs esat pretīgi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet