Atgriezties pie raksta

Ogresgala pamatskolā rekonstruēs sporta zāli

Ogres novada pašvaldība drīzumā noslēgs līgumu ar būvniekiem par Ogresgala pamatskolas sporta zāles daļēju rekonstrukciju.

Līdz nākamā gada 15.augustam plānots atjaunot zāles segumu un tā krāsojumu jeb līnijas, kā arī tiks iegādātas jaunas basketbola grozu konstrukcijas, kas būs maināma augstuma, un basketbola bumbu mešanas mašīna metiena trenēšanai.


Remontdarbi un iekārtu uzstādīšana notiks tikai skolēnu brīvlaikos (rudenī, pavasarī un vasarā), tādējādi neietekmējot mācību procesu, portālam "OgreNet.lv" apstiprina Ogres novada pašvaldības Projektu vadības nodaļas vadītāja Aija Romanovska. 


Pašvaldības pārstāve arī norāda, ka ieguvēji būs ne tikai Ogresgala pamatskola, bet arī pagasta iedzīvotāji un Ogres novads kopumā. Jau šobrīd visas sporta zāles Ogres pilsētas apkaimē ir noslogotas – sportošana tajās notiek līdz pat vēlam vakaram. 


Lai arī Ogresgala pamatskolas sporta zāles rekonstrukcijas projekts lielā mērā saistīts ar basketbolam atbilstošas infrastruktūras uzlabošanu, šajā zālē varēs nodarboties arī ar citiem sporta veidiem.


Projekta kopējās izmaksas ir ap 40 000 eiro. Lielāko daļu no nepieciešamā finansējuma segs no Ogres novada pašvaldības budžeta.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39628

2017. gada 8. septembrī, 15:11, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Fuck • 2017. gada 10. septembrī, 14:35
Varēji te ar savu stulbību nezīmēties.
Ogrēnietis • 2017. gada 9. septembrī, 14:49
Jautājums, cik lietderīgi šoreiz tiks izlietoti pašvaldības līdzekļi un kāds ir iemesls ''bumbas mešanas mašīnas'' iegādei Ogresgalā, ka tik iekārta pēc pāris mēnešiem nenonāk Ogres 1.vidusskolā, precīzāk pie BK Ogre, tādā veidā apejot sistēmu un ietaupot līdzekļus, kamēr Sīviņš varēs laimīgs uzsmaidīt..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet