Atgriezties pie raksta

"Fazer" kūku ražotne Ogrē iegūst drošības sertifikātu

'Fazer Latvija" kūku un konditorejas ražotne Ogrē saņēmusi jaunu sertifikātu, kas apliecina, ka ražošanas procesu pārvaldība ražotnē atbilst starptautiski atzītām prasībām pārtikas drošības jomā.

Sertifikāta FSSC 22000 standarta prasības pašlaik pasaulē ir atzītas kā vienas no visstingrākajām. Sertifikātu izsniedzis starptautiskais vadības sistēmu sertifikācijas līderis "Bureau Veritas Certification Holding SAS", "UK Branch" un tā derīguma termiņš ir līdz 2020.gada 26.jūnijam.


Produktu drošība ir nozīmīgākais "Fazer" sociālās atbildības virziens. Kūku un konditorejas izstrādājumu ražošanas procesi uzņēmumā tiek organizēti un vadīti tā, lai tie atbilstu starptautiskām pārtikas ražošanas un tirdzniecības drošības prasībām. Lielākoties Fazer kūku un konditorejas ražotnes produkti tiek eksportēti, tāpēc FSSC 22000 sertifikāta saņemšana ir ļoti nozīmīgs solis uzņēmuma konkurētspējas paaugstināšanai eksporta tirgos. 


"Klientu un pircēju atsauksmes Somijā par mūsu produktiem ir ļoti labas, un, kā vērtē eksperti, Ogrē ceptās kūkas un konditorejas izstrādājumi gan kvalitātes, gan garšas ziņā ir novērtēti augstāk nekā citu ražotāju produkti. Tas ir augstākais novērtējums mūsu konditoru prasmēm un pieredzei. Savukārt FSSC 22000 sertifikāts dod mums lielākas iespējas un palielina mūsu konkurētspēju arī citos eksporta tirgos," komentē "Fazer Bakery Baltic" Komunikācijas direktore Baiba Gulbe.


Šovasar "Fazer Latvija" kūku un konditorejas ražotne ir paplašinājusi ražošanu, un papildus kūkām un pīrāgiem, kas tiek gan eksportēti, gan piedāvāti Latvijas tirgū, top arī cepumi Somijas tirgum. Kūku un konditorejas ražotnē ir izveidotas 10 jaunas darba vietas, un kopumā tajā šobrīd strādā vairāk nekā 30 darbinieku.  


Standarts FSSC 22000 ir attiecināms uz pārtikas produktu ražotājiem un atbilstība šim standartam garantē pārtikas nekaitīgumu ne tikai produktu ražošanā, bet arī visos pārtikas aprites ķēdes posmos. FSSC 22000 ir atzīts Globālajā pārtikas nekaitīguma iniciatīvā ("Global Food Safety Initiative"), kuras mērķis ir nodrošināt pārliecību mazumtirgotājiem par pārtikas produktu drošību uzņēmumos visā pasaulē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39654

2017. gada 12. septembrī, 16:08, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

////////////////////////???????? • 2017. gada 13. septembrī, 18:08
RIMI un Elvī ir RULETES ,bet kad ir kad nav.....
? • 2017. gada 13. septembrī, 07:37
Kurš uz turieni kratīsies?
Maija • 2017. gada 12. septembrī, 21:08
viņiem vajag attaisīt Fazer veikalu,kur mēs varam visu nopirkt,ka agrāk bija pie Ogres maizes kombināta.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet