Atgriezties pie raksta

Drīzumā asfaltēs Tīnūži-Ogre posma atlikušo daļu Video

Tuvāko dienu laikā paredzēts uzsākt autoceļa P5 Ulbroka-Ogre rekonstruējamās daļas Tīnūži-Ogre apakškārtas asfaltēšanu no pagrieziena uz Kalnājiem līdz Ogres pilsētas robežai.

Telefonsarunā ar portālu "OgreNet.lv" būvdarbu veicēju akciju sabiedrības "Ceļu pārvalde" pārstāvis Juris Sestulis apliecināja, ka visi darbi rit pēc plāna un šobrīd nekādu sarežģījumu vairs nav. "Lielākās problēmas [kūdras apjomīgie rakšanas darbi; "OgreNet.lv"] nu jau ir pārvarētas."


Jau vēstīts, ka ceļu būvfirma 1.septembrī atjaunoja autotransporta kustību rekonstruējamajā posmā. Pieņemtais lēmums darbu norisi neietekmē, uzskata J.Sestulis. "Turpinām strādāt. Satiksmi regulējam vai nu ar cilvēkresursiem, vai ar luksoforiem."


No pagrieziena uz Kalnājiem līdz Ogres pilsētas robežai šobrīd tiek bērta šķembu pamatne, lai uz tās varētu uzklāt asfalta seguma apakškārtu. Asfaltēšanas darbi varētu sākties šīs nedēļas beigās vai nākamās nedēļas sākumā, norāda AS "Ceļu pārvalde" pārstāvis.


Savukārt no 25.septembra plānots veikt autoceļa virskārtas asfaltēšanu. Arī šo darbu laikā satiksme slēgta netiks, taču būs jārēķinās ar periodiskiem ierobežojumiem.


Darbus pilnībā plānots pabeigt šā gada novembrī, kas ir reāli, pauž J.Sestulis. "Būs gatavs arī gājēju celiņš. Iespējams, atsevišķas lietas, piemēram, ceļu horizontālo apzīmējumu ieklāšana, laika apstākļu dēļ varētu aizķerties."


Atgādinām, ka aptuveni četrarpus kilometrus garā posma rekonstrukcija izmaksās vismaz 4.55 miljonus eiro. Daļa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, pārējo sedz no valsts budžeta.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39663

2017. gada 13. septembrī, 11:08, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 2017. gada 13. septembrī, 22:11
Latviete to laikam par pidaru-ivaru?
to Justs • 2017. gada 13. septembrī, 21:32
:D Sarkasms vietā.
Justs • 2017. gada 13. septembrī, 19:48
Ja mums nebūtu domē Vecziediņas = šī ceļa nebūtu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet