Atgriezties pie raksta

Pie Jaunogres dzelzceļa stacijas izskalota bedre Foto [15:24]

"Jaunogres stacijas auto stāvlaukuma pašā vidū šorīt parādījusies ļoti dziļa bedre, kuras iekšpusē redzama daļa no betona plāksnes, bet zem tās – tukšums," "OgreNet.lv" redakcijai raksta portāla lasītāja Sanita.

"Piezvanīju uz Ogres dzelzceļa staciju, bet visādam gadījumam jāpabrīdina cilvēki, jo tur viņi arī pārvietojas."


Elektroniskajā vēstulē Sanita arī raksta par šīs autostāvvietas kvalitāti. "Katru rītu turp vedu bērnus, jau ceturto gadu. Piemēram, Ikšķilē pie stacijas abās pusēs automašīnām uzbūvēti labi stāvlaukumi, bet mēs – Jaunogrē – jūtamies kā laukos. It sevišķi ziemā, kad te netiek tīrīts sniegs vai arī mašīnas brauc pa ledu kā slidotavā."


Izskalotā bedre šobrīd ir norobežota, "OgreNet.lv" ziņo Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētas vides nodaļas vadītājs Pēteris Bužers. "Apsekojot konkrēto vietu, aģentūras speciālisti konstatēja, ka zem šī laukuma atrodas padomju laikā izveidotās siltumtrases kāds no savienojumiem. Acīmredzot, laika zobs un ūdens darījis savu."


Nākamās nedēļas sākumā aģentūras Ūdenssaimniecības nodaļas darbinieki veiks nepieciešamos darbus, lai novērstu radušos problēmu, sola P.Bužers.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39680

2017. gada 15. septembrī, 07:39, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vitauts B • 2017. gada 18. septembrī, 12:14
pie kombnata ar bija bedre
? • 2017. gada 17. septembrī, 12:57
Omīti un opīti vajadzētu ar mašīnu aizvest līdz gala mērķim, nevis kapeiku dēļ mocīt ar kāpelēšanu vilcienos.
Sanita, kas fotografēja un nenokavēja vilcienu • 2017. gada 17. septembrī, 12:08
1. Stacija un autoosta ir sava veida vizītkarte, jo tās izmanto arī pilsētas ciemiņi. Pieminu to Jaunogres autostāvvietas un tualetes kontekstā. Šī gada pavasarī tika uzlabots gājēju celiņš, bet par autostāvvietu aizmirsa, kaut gājēju celiņš apraujas tieši pie tās. 2. Atbilde ... Gadījumā, ja uz Jaunogres staciju tiks vesti omīte un opis, kas knapi pārvietojas, mašīnu arī novietot pie Maksimas tukšajā stāvlaukumā, lai viņi stundu tipina līdz stacijai? Uz Jaunogres staciju ar automašīnu brauc ne tikai “jaunogrieši”, bet arī no tālākām vietām, piemēram, Kalnājiem. 3. Ir iedzīvotāji, kas uz darbu brauc ar vilcienu, bet automašīnu atstāj Jaunogres autostāvvietā. Un tas ir tikai normāli.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet