Atgriezties pie raksta

Straume pārrāvusi laipu pār Ogres upi (papildināts) Video Foto

Ilgstošo lietavu un spēcīgās straumes dēļ Ogres upē pārrauta no vairākiem pontoniem sakombinētā laipa pie Loka tilta.

Gan Daugavā, gan arī Ogres upē šobrīd ir pazemināts ūdens līmenis. Ņemot vērā ilgstošo lietu, šaurajā upē palielinājās ūdens daudzums un pastiprinājās straume, kuras ietekmē neizturēja laipas pontonu savienojumi, pārraujot to vājākajos posmos.


"Pasaulē un arī Latvijā notiek dažādas dabas stihijas, dažām no tām radot lielākus vai mazākus postījumus. Šoreiz no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem cieta laipa pār Ogres upi. Tuvākajā laikā pieņemsim lēmumu – demontēt laipu līdz nākamajai sezonai vai savest to kārtībā uzreiz," portālam "OgreNet.lv" norāda Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


[18:24] Šodien pēcpusdienā pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" direktors Aigars Briedis tikās ar speciālistiem un pieņēma lēmumu laipu demontēt un sagatavot to "ziemas guļai". Pavasarī laipa atkal tiks uzstādīta pār Ogres upi.


Iepriekš vēstīts, ka laipas izjaukšanas darbus paredzēja oktobrī.


Jāatgādina, ka akciju sabiedrība "Latvenergo" nākamo vismaz 10 gadu laikā neplāno veikt ūdens līmeņa pazemināšanu Rīgas HES ūdenskrātuvē.Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39706

2017. gada 19. septembrī, 09:28, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

gerda • 2017. gada 29. septembrī, 08:19
ja būvēja laipas tām bija jābūt Rībelītes rajonā,tas būtu apmēram pusceļš atrp kartonfabrikas dambi un gājēju tiltu,jo,tur,kur tās novietotas patreiz-pilnīgi bezjēdzīga vieta.
Maija • 2017. gada 22. septembrī, 11:13
Bartkevičs to naktī izdarīja.
sandis • 2017. gada 22. septembrī, 02:54
manupraat meers noteikti sanjeema labu honoraaru par sho projektu,jo tas muusu valstii tiek uzskatiits par normu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet