Atgriezties pie raksta

Suntažos pārbūvēts tilts pār Mazo Juglu

Suntažos, uz autoceļa (P8) Inciems-Sigulda-Ķegums, pabeigta tilta pār Mazo Juglu pārbūve, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Jaunā tilta būvdarbus un vecā tilta atjaunošanu veica Latvijas-Lietuvas kopuzņēmums SIA "Viadukts". Darbus uzsāka pagājušā gada 3.oktobrī, pilnībā pabeidzot tos šī gada augustā.


Veikti jaunā tilta būvniecības darbi, 900 metrus garā posmā ir iztaisnota autoceļa trase, kā arī atjaunots vecais tilts, kas paredzēts tikai gājējiem.


Vecajam tiltam izbūvēta jauna hidroizolācija, ceļa segums, jaunas margas, remontēti gala balsti un sijas. Tilta galos izvietoti granīta stabi, lai ierobežotu transportlīdzekļu kustību pār to.


Vecais tilts būvēts 1959.gadā, bija sliktā tehniskajā stāvoklī un ar ierobežotiem gabarītiem.


Projekta ietvaros uz reģionālā autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums pārbūvētas arī divas autobusu pieturas. Tāpat izbūvēta gājēju ietve visa posma garumā un ierīkots apgaismojums. 


Būvdarbu izmaksas ir 897 101.80 eiro (ar PVN), tie segti no valsts budžeta līdzekļiem.


Šobrīd notiek dokumentācijas sagatavošana, lai objektu nodotu ekspluatācijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39811

2017. gada 3. oktobrī, 09:44, Aktualitātes
no www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 4. oktobrī, 01:30
sss : Kolchozs aizbrauciss bet kolchoznieki pēc funktiera nekur nav pazuduši , traktoristus lauku brigāžu siņkas visadu SCO salašnas sastopu regulāri:) Ceturdaļ gadsimts pagajis , bet viss kā šodien ..
ddd • 2017. gada 3. oktobrī, 19:15
Kā nu bez idiotiem? Katrā ciemā vismaz viens ir.
sss • 2017. gada 3. oktobrī, 16:57
Lunim Suntažos'' kolchoza" vairs nav un līdz ar to arī ''idiots ar shrotvagenu'' nevajag par visiem spriest pēc sava miesta...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet