Atgriezties pie raksta

Ogrē diskutēs par atbalstu daudzdzīvokļu ēku siltināšanai

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija "Altum" informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros šomēnes uzsāk semināru ciklu par pieejamo valsts atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās.

Semināru laikā klātesošie varēs saņemt informāciju par atbalsta programmas "Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās" nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Semināros būs iespēja saņemt padziļinātas konsultācijas daudzdzīvokļu māju pilnvarotajām personām par finansējuma pieteikuma un saistīto dokumentu sagatavošanas jautājumiem. Tāpat eksperti semināros informēs par daudzdzīvokļu ēkas renovācijas projekta vadības procesa niansēm.


Savukārt Latvijas komercbanku pārstāvji semināros informēs par banku nosacījumiem finansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai.


Uz semināriem aicināti namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie.


Semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu notiks arī Ogrē – 15.novembrī plkst.17.30 Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkas sēžu zālē, Brīvības ielā 33, Ogrē.


Detalizētāka informācija par semināru norises vietām, dienas kārtību un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā šeit.


Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67013240).


Jaunumiem par ēku energoefektivitāti var sekot līdzi arī twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.


Kā zināms, 2016.gada 15.martā Ministru kabinets apstiprināja atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016. līdz 2023.gadam būs pieejami 166 470 588 eiro. Programmas ietvaros plānots atbalstīt aptuveni 1 700 ēku atjaunošanu, sniedzot iespēju gandrīz 13.5 tūkstošiem ģimeņu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39940

2017. gada 17. oktobrī, 13:32, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Kitija • 2017. gada 19. oktobrī, 18:06
vai jūs redzējāt to māju pie Jaunogres skolas,visa māja garuma parādījās pelējums,un tas pirmā māja kura siltināta Mālkalnes pr.
Rita • 2017. gada 19. oktobrī, 17:49
Iesaku sīkāk painteresēties par kompānijas ALTUM rašanās vēsturi un darbības formām pasaules tirgos.... Neuzķersimies uz āķa...
pēteris • 2017. gada 19. oktobrī, 12:25
bet, ja mājas vecākajam tāpat ir silti un viņš joprojām dzīvo padomju savienībā?...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet