Atgriezties pie raksta

Ogrē uzsāk ceļu greiderēšanu

Šodien un rīt Ogrē, Ogresgalā un Ciemupē pēc Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" rīkojuma notiek grantēto ceļu greiderēšana.

"Pēdējo dienu laikā ķeram mirkli, kad var veikt greiderēšanu. Diemžēl lietainais laiks ietekmē darbu veikšanu," norāda aģentūras Ceļu un pilsētvides uzturēšanas nodaļas vadītājs Pēteris Bužers. Šodien un rīt nokrišņu iespējamība ir neliela, tāpēc pakāpeniski rit grantēto ceļu greiderēšana.


Līdz ziemas sezonai, iespējams, tiks veikts vēl viens greiderēšanas cēliens.


Jāpiebilst, ka Ogres pilsētas teritorijā ceļu kopējais garums ar grants segumu ir aptuveni 60 kilometri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39942

17. oktobrī, 15:03, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

SOFERIS • 19. oktobrī, 20:07
BET LIELOS CELUS KA TURKALNE- JUGLA LAUZISIM TIKAI SAVAS MASINAS TALAK .....
nu, auni gan jūs visi esat... • 18. oktobrī, 23:49
Latvijā ir noteikti 16 nodokļi, kurus uzliek saskaņā ar konkrētā nodokļa likumu: Iedzīvotāju ienākuma nodoklis - tiek aplikti ienākumi no darba, kapitāla pieauguma, meža atsavināšanas, metāllūžņu pārdošanas, utml. Likme no 2 - 23 % Uzņēmuma ienākuma nodoklis - tiek aplikta uzņēmumu peļņa, 15 % likme Nekustamā īpašuma nodoklis - izmantot divu veidu nodokļu bāzes – nekustamā īpašuma kadastrālo vērtību (vispārīgā gadījumā) un speciālo vērtību. Likme 0,2- 3% Pievienotās vērtības nodoklis - tiek iekļauts preces vai pakalpojuma cenā, un to samaksā preces vai pakalpojuma gala patērētājs. PVN standartlikme Latvijā ir 21 %. Akcīzes nodoklis - specifisks patēriņa nodoklis, ko piemēro noteiktām patēriņa preču grupām, kuras ir saražotas vai tiek ievestas valstī. nodokļa objekti - alkoholiskie dzērieni; tabakas izstrādājumi; naftas produkti; dabasgāze; bezalkoholiskie dzērieni un kafija; elektroniskajās cigaretēs izmantojamais šķidrums. Muitas nodoklis; Dabas resursu nodoklis - mērķis ir veicināt dabas resursu ekonomiski efektīvu izmantošanu, ierobežot vides piesārņošanu, samazināt vidi piesārņojošas produkcijas ražošanu un realizāciju, veicināt jaunu, vidi saudzējošu tehnoloģiju ieviešanu, atbalstīt tautsaimniecības ilgtspējīgu attīstību, kā arī finansiāli nodrošināt vides aizsardzības pasākumus. Izložu un azartspēļu nodoklis - apliekamais objekts ir azartspēļu organizētājs – kapitālsabiedrība, azartspēļu norises vieta un spēļu iekārtas. Nodokļa likme 10.%. Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas - likme ir 34,09%, no kuriem darba devējs maksā 23,59%, bet darba ņēmējs -10,50%. Vieglo automobiļu un motociklu nodoklis - piemēro Latvijas Republikā iepriekš nereģistrētiem vieglajiem automobiļiem un vieglajiem automobiļiem, kuri pirmo reizi reģistrēti ārvalstīs pēc 2009.gada 1.janvāra, nodokli aprēķina, piemērojot likmi atkarībā no automobiļa radīto oglekļa dioksīda CO2 izmešu daudzuma uz vienu kilometru. Elektroenerģijas nodoklis - maksātāji ir juridiskās personas, kuras var nodarboties ar elektroenerģijas tirdzniecību. Likme 1,01 EUR / 1 megavatstundu. Mikrouzņēmumu nodoklis - nodoklis nelieliem uzņēmumiem, piemērojot 9% nodokļa likmi visam mikrouzņēmuma apgrozījumam līdz 100 000,00 eiro. Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis - maksā atbilstoši atbilstoši motora tilpumam kubikcentimetros (cm3). Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis - nodokļa maksātāji ir komersanti, kuru īpašumā ir vieglais vai kravas transportlīdzeklis, kas ir uzņēmumu vieglā transportlīdzekļa objekts. Nodoklis ir noteikts kā fiksēts ikmēneša maksājums, atkarībā no transportlīdzekļa reģistrācijas datuma un motora tilpuma. Subsidētās elektronerģijas nodoklis Solidaritātes nodoklis.
Ciemupē • 18. oktobrī, 12:56
labāk negreiderēt Silavu ceļu, lai Silavu virziena "brašuļi" no saviem lauku īpašumiem - fazendām darbos skrienot, savus tuviniekus uz/no darbiem ik rītus pēc 7iem - 7:25 vai pēcpusdienās pēc 17iem neapdraud dzelzceļa satiksmes drošību. 3 "lidoņi", kas STOP zīmi neredz un melns AUDIsts - univers.(?) pat aizliedzošo - sarkano - luksafora signālu 100 m pirms abu virzienu elektr. vilcieniem ~ 7:22-7:26 šorīt noignorēja! Tāda nāvenieka (-u) dēļ cik dvēseles vēl līdzi var paķert, ja ne savējo debesīs uzlaist? Cik cilvēki darbus, skolas. apmeklējumus pie ārstiem, uz procedūrām kavēs? Negreiderējiet neko uz Silavu ceļa, drīzāk kādu tranšejiņu izgrebiet!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet