Atgriezties pie raksta

Iedzīvotāja: šodien reāli dusmas uznāca...

Ogrēniete Zane portāla "OgreNet.lv" redakcijai iesūtījusi vēsti, kurā fiksēts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums.

"Nu, nav man grūti sameklēt apkārtceļu, bet, kāpēc man tas būtu jādara... labi, es varu arī pa zaļo zonu apiet un gar mašīnām kaut kā iziet. Bet aiz manis uz slimnīcu brauca tante invalīdu ratiņos, ko viņai darīt, kā tikt pie ārsta... meklēt apkārtceļu... viņai starp mašīnām stavlaukumā neizbraukt, pa zaļo zonu arī sarežģīti..." sašutumu pauž ogrēniete.


Kā fotogrāfijā redzams, autovadītājs savu tranpsortlīdzekli novietojis tieši iepretim gājēju celiņam, ignorējot pie tā uzklāto ceļa horizontālo apzīmējumu jeb "dzelteno līniju".


Zināms, ka šis ceļa apzīmējums uz brauktuves malas vai apmales apzīmē ceļa posmus, kur transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt aizliegts.


"Tiešām citas vietas nav, kur noparkoties. Pie tam 20 metrus tālāk stāvvieta bija pustukša... Vai Ogres novada pašvaldības policijai nebūtu jāpieverš šim uzmanība?" jautā Zanda.


Šādos un līdzīgos gadījumos iedzīvotāji patiešām var zvanīt pašvaldības policijai un informēt kārtībsargus par novēroto pārkāpumu. Tiesa gan, nav zināms, vai CSN pārkāpumu pamanījusī ogrēniete ziņoja policijai par šo.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39944

2017. gada 17. oktobrī, 19:42, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ficis • 2017. gada 23. oktobrī, 18:58
jalaiz gaisa tas vecais mercedes butu
Ogres tante • 2017. gada 20. oktobrī, 15:35
Tupie vai ka citaadi sauksim kaa ienaak praata katram. To mes visi maakam,bet isteniiba fiska ir ta, ka beernu ratiem un dusmu parpilnei iedzivotaajai ir ietve pa labi, ja neredzam to tad liekam brilli! Lai cik es esmu veca un tupa, bet no satiksmes noteikumiem saprotu.
priekšplānā redzama • 2017. gada 20. oktobrī, 07:46
kolba, bet uz kapota atspulgā divas kājas, bet varbūt tikai gaismas rotaļa, ja palasa dažus pētījumus un dokumentālās filmas paskatās dažkārt ir daudz un dažādas optiskās ilūzijas, gaismas, ēnu un objektu rotaļas. katrs ap sevi redz ko grib redzēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet