Atgriezties pie raksta

VID neplāno atjaunot klientu apkalpošanu Ogres novadā

Ogres novada pašvaldība saņēmusi Valsts ieņēmuma dienesta (VID) atbildi, kurā norādīts, ka dienests neplāno atjaunot klientu apkalpošanu Ogres novadā, atsakoties no pašvaldības piedāvātajām telpām Mālkalnes propsektā 34, Ogrē.

Jau vēstīts, ka šī gada aprīļa vidū VID Ogres klientu apkalpošanas centrs pārtrauca savu darbību. VID vajadzībām Ogres novada pašvaldība piedāvāja telpu tai piederošajā ēkā Brīvības ielā 44, Ogrē, taču dienests šo piedāvājumu noraidīja, pamatojot, ka telpa ir par mazu klientu centra darbības nodrošināšanai.


Savukārt septembrī pašvaldība piedāvāja citu, daudz plašāku telpu Mālkalnes prospektā 34, kas līdz šim bija iznomāta aptiekai. Tomēr VID atteicās arī no šo telpu izmantošanas. 


Savā vēstulē VID atgādina, ka Ogres novada pašvaldības iedzīvotāji VID pakalpojumus klātienē var saņemt VID klientu apkalpošanas vietā Lāčplēša ielā 1A, Aizkrauklē, un Talejas ielā 1, Rīgā, kā arī Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Ikšķilē un Lielvārdē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/39989

2017. gada 24. oktobrī, 11:46, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Inese • 2017. gada 27. oktobrī, 12:15
Nu šis ir murgs.Ko darīt veciem cilvēkiem,kam auto nav pie pakaļas-ko? Tagad tikai stāsta,ka jāierodas VID personīgi-kā to izdarīt?Painteresēšos gan!!!
SIA • 2017. gada 27. oktobrī, 00:46
Vai tad pēc pašvaldību likuma pašvaldībām nav jāatbalsta vietējā uzņēmējdarbība? Šis ir ļoti slikts piemērs! Bet raksta, ka viss "attīstās". Piedodiet, nevajag to strūklaku un laipu, bet reālu atbalstu. Ogres VID bija pieejams, laipns, atbalstošs. Tagad rindas Rīgā jāstāv, laiks un nauda ceļā jātērē. Nevajag skaistas runas, vajag reālu atbalstu.
Vid kliente • 2017. gada 26. oktobrī, 17:29
Ja jau tagadējā pilsētas galva negrib labu iedzīvotājiem tad vajadzētu padzīt šos! Rakstiet KNAB ko ziniet par viņa "darbībām" naudas atmazgāšanu ....to jau VISI zin! Anonīmi ziņojiet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet