Atgriezties pie raksta

Zāģēs krūmus un zarus uz aizsargdambja Foto

Šonedēļ tiks uzsākti krūmu un zaru zāģēšanas darbi uz vecā aizsargdambja (Ogre, Brīvības iela 60 līdz 80), vēsta Ogres novada pašvaldība.

Saistībā ar 31.jūlijā noslēgto vienošanos starp Centrālās finanšu un līgumu aģentūru un Ogres novada pašvaldību par projekta "Novērst plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu Ogres pilsētas teritorijā, veicot vecā aizsargdambja pārbūvi un jauna aizsargmola (straumvirzes) būvniecību pie Ogres upes ietekas Daugavā" īstenošanu ir uzsākti projektēšanas darbi par būvniecības ieceri "Aizsargdambis no Brīvības ielas 60 līdz Brīvības ielai 80, Ogrē, pārbūve".


Projekta mērķis ir Ogres pilsētas pielāgošana klimata pārmaiņām, samazinot augstu plūdu risku un nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvu dzīves vidi, kā arī saimnieciskās darbības konkurētspēju un turpmāku pastāvēšanu, veicot pretplūdu pasākumus.
 
Ogres upes neapplūstošā vecā dambja (Brīvības ielā 60 – 80, Ogrē) pārbūve tiek projektēta, maksimāli samazinot Ogres upes palu ūdeņu filtrāciju caur dambja uzbērumu. Būvdarbi dambim ietvers esošā pagaidu aizsargdambja nostiprināšanu līdz aprēķinātai plūdu riska atzīmei un ūdens necaurlaidīgā ekrāna izbūvi visā tā garumā.
 
Ogres novada pašvaldība par vecā aizsargdambja pārbūvi (Brīvības iela 60 – 80, Ogre) un jaunā aizsargmola būvniecību ir noslēgusi līgumu ar SIA "Ostas celtnieks". Jau šonedēļ uzņēmums plāno veikt pirmos vecā aizsargdambja (Brīvības iela 60 – 80, Ogre) pārbūves sagatavošanas darbus – krūmu un zaru izzāģēšanu. Dambja pārbūves darbus plānots uzsākt novembrī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40008

2017. gada 26. oktobrī, 08:29, Aktualitātes
wwww.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:58
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
zika • 2017. gada 26. oktobrī, 14:24
Domāju, ka arī būs līdz baznīcas līkumam. Tas taču vienots dambis.
ura • 2017. gada 26. oktobrī, 11:27
SENJAU VAREJA NETIKAI TUR BET LIDZ BAZNICAS LIKUMAM

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet