Atgriezties pie raksta

Portāls "OgreNet.lv" palīdz atrast pazudušo ogrēnieti

Trešdien sveiks un vesels atrasts radinieku meklētais 57 gadus vecais Andris Pranauskis, kurš 20.oktobrī izgāja no mājām Ogrē, Mālkalnes prospektā, un neatgriezās.

Par vīrieša pazušanu ziņoja plašsaziņas līdzekļi, tostarp portāls "OgreNet.lv".  


Pazudušo Andri vilcienā Rīga-Ogre atpazinis kāds vērīgs pasažieris Kaspars, kurš informēja "Bezvests.lv", ka meklētais vīrietis atrodas vilcienā. 


Atpazīt meklēšanā esošo vīrieti Kasparam palīdzējusi portālā "OgreNet.lv" ievietotā informācija un Andra fotogrāfija. Īsinot laiku, ceļā uz Ogri Kaspars pārlūkojis jaunākās ziņas un pamanījis meklēto.


Brīvprātīgie sazinājās ar Andra radinieci, kura viņu sagaidīja stacijā un aizveda mājās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40012

2017. gada 26. oktobrī, 16:25, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:37
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com
baiga palīdzība • 2017. gada 27. oktobrī, 17:46
Interesanti, ar ko tieši tad Portāls "OgreNet.lv" palīdz atrast pazudušo ogrēnieti? Ogrenet darbinieki veica kaut kādus meklēšanas pasākumus lai atrast pazudušo ogrenieti? Vai ari tikai pārkopēja sava portālā info no Valsts Policijas ( jo pirmām kārtam, piederīgie parasti vēršas ar iesniegumu Valsts Policijā ) un citiem mēdijiem? Ta ir viena varēna palīdzība! Protams, ja pats sevi nepaslavēs, kurš tad? Pēc šis loģikas spriežot, ogrenet laikam arī palidzēja izkrāpt 90K eiro no pašvaldības budžeta kopā ar tiem 11 aferistiem, jo viņi taču sava portāla par to raksta!
MELI • 2017. gada 27. oktobrī, 17:23
Ogrenet raksta klājus melus! Cik man zināms, minēta persona bija izsludināta meklēšanā! Tātad, ari nodota tā bija Valsts Policijas darbiniekiem, kuri nogādāja meklējamo personu Ogres policijas iecirknī, nevis "Brīvprātīgie sazinājās ar Andra radinieci, kura viņu sagaidīja stacijā un aizveda mājās." un nevis kaut kāds lohs Kaspars atpazina, bet Valsts Policijas darbiniece, kura no darba brīvajā laika brauca ar to pašu vilcienu. Viņa ari atpazina meklējamo un nodeva info Policijai. Bet lohs Kaspars, sēdēja blakus un noklausoties notikušajā, zvanīja uz bezvests.lv

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet