Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.novembra numurā:

* Lielvārdietim Ivaram Blumfeldam – Atzinības krusts;
* Ogres rajona slimnīcā konsultēs sertificēts neiroķirurgs;
* Mūža nogalē taisnība jāmeklē tiesā

* Lielvārdietim Ivaram Blumfeldam – Atzinības krusts
Ilgus gadus Ivars Blumfelds vadīja kolhoza "Lāčplēsis" motoklubu un darbojās tajā kā treneris. Darba gaitas kolhozā "Lāčplēsis" Ivars Blumfelds uzsāka 1978.gadā, būdams automehāniķis, drīz viņa vadībā sāka darboties motosporta sekcija. Divdesmit gadu laikā pie I.Blumfelda trenējušies vairāk nekā 200 Lielvārdes zēni.


* Atspulgi virmo
Andra Upenieka grāmatas "Atspulgi virmo" atvēršanas svētkos Ķeipenes kultūras nama zālē brīvu vietu nemanīja. Katrs te sajutās kā īpaši gaidīts draugs. Vakaru Andris atklāja ar dzejoli "Piedod!", tādējādi izlūdzoties piedošanu visiem un katram, kam nodarījis arī pāri. Ja būtu iespējams, viņš dāvinātu savu literāro lolojumu visiem un personīgi katram...


Vairāk – jaunajā "OVV". 


* Jumpravas Senlietu istaba – dārgakmens pašvaldības pažobelē?
Lai arī Senlietu istabā ir ko redzēt, Zane reizē arī neslēpa, ka ekskursijas vai citas interesentu grupas tur nav bijušas jau pasen. Kad kolekciju tikko kā iekārtoja, bija plānots, ka Senlietu istabu pēc gredzenu mīšanas ceremonijas varētu apmeklēt jaunlaulātie. Kopš Jumpravā vairs netiek reģistrēti civilstāvokļa akti, jaunajiem pāriem šis objekts vairs nav pa ceļam.


* Meņģeles pieturā tagad glaunāk nekā pilsētā jeb Dullais Dauka redzēs tālu...
Lai arī laikapstākļi nebija pateicīgi un pietura izrādījās sliktākā stāvoklī, kā sākotnēji apsekots, tomēr par paveikto ir liels gandarījums. Īpaši par labajiem vārdiem no vietējiem iedzīvotājiem. Piemēram, kāda kundze uzslavēja, ka tagad esot glaunāk nekā pilsētā...


* Mūža nogalē taisnība jāmeklē tiesā
"Ja sākšu tiesāties, kad sagaidīšu spriedumu, manis varbūt vairs nebūs, jo sirds ir trīsreiz operēta un man jau pāri 80 gadiem." Tā, vēršoties laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" redakcijā, saka kādreizējā ilggadējā suntažniece Līvija Vrubļevska. Sirmā kundze jau vairāku gadu garumā cenšas pierādīt savas īpašumtiesības uz kolhoza laikos celto kūtiņu Suntažu centrā, kurā tagad saimnieko cita ģimene, kas, viņasprāt, labiekārtotajā un savulaik Līvijas iegādātajā kūtiņā iekārtojusies nelikumīgi. 


* Kaujas mašīnā, zog benzīnu, izmet atkritumus
Vairāk – Ķeguma novada pašvaldības vecākā inspektora Rinalda Liepiņa rakstā. 


* Ingverīns – sildošais dzēriens no Ikšķiles
'Plūškoka ziedi tiek lasīti pie Iecavas; liepziedus lasām paši, bet, ja pietrūkst, pērku aptiekā; cidonijas arī ir tepat no Latvijas." Ingveru gan Jānis pērkot veikalā, un sākumā, ieraugot lielos iepirkuma maisiņus ar ingvera saknēm, cilvēki jautājuši, ko viņš ar tām darīs. 


* Ikšķiles novada kausu dambretē izcīna ogrēnietis Alis Balbārzdis;
* "Rembate Legacy" izcīna Latvijas kausu;
* Labākie tautas bumbas spēlētāji – Madlienas vidusskolā un Ogres sākumskolā!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40072

2017. gada 3. novembrī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

www • 2017. gada 3. novembrī, 10:55
Kāpēc tad vēl nav apcietināti?
nu • 2017. gada 3. novembrī, 05:29
Tā ir viena komanda un vārna vārnai acī neknābs!
? • 2017. gada 3. novembrī, 01:48
Par "ogres namsainieku" akal neviena vārda? Korufcija!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet