Atgriezties pie raksta

"Paēdušai Latvijai" aicina piepildīt labdarības pakas Foto

10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00 "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.

Veikala apmeklētāji tiks aicināti līdzās saviem ikdienas pirkumiem iegādāties arī papildu produktus, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam ar ienākumiem zem iztikas minimuma.


Tuvākie akcijas veikali Vidzemē – "Rimi Ogre", "Rimi Cēsis", "Rimi Madona", "Rimi Sigulda", "Rimi Skolas", un "Rimi Valmiera". Akciju organizē pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" un veikalu tīkls "Rimi Latvia".


Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.


"Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" palīdz Latvijas ģimenēm ar bērniem, senioriem un invalīdiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Ikdienā pārtikas pakas tiek komplektētas no uzņēmumu ziedojumiem un ziedojumu kastītēs savāktajiem līdzekļiem. Savukārt divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties un līdzās saviem ikdienas pirkumiem ar pārtikas paku palīdzēt līdzcilvēkiem. Izvēloties ilgstoši lietojamus produktus, ikvienam ir iespēja sniegt atbalstu tiem līdzcilvēkiem, kuriem ikdienā trūkst pārtikas," saka pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle. 


Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā. Jau ilgstošs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls Rimi.


"Aicinot savus klientus piedalīties šajā akcijā, mēs vēlamies iedrošināt palīdzēt tos, kas to vēlas, bet līdz šim nav apzinājuši iespējas, kā to izdarīt. Sniegtā palīdzība katru gadu ir iepriecinājusi vairākus simtus ģimeņu. Īpaši priecīgi ir bērni, kuri pārtikas pakās atrod arī kādus saldumus, kas ikdienas uzturā parādās ļoti reti. Mēs ceram, ka arī šogad varēsim turpināt iesākto un mūsu akcijas dalībnieku skaits turpinās augt," pauž "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite. 


Pārtikas pakas tiek nodrošinātas pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Labdabības akcija sadarbībā ar "Rimi" ir izveidojusies par sirsnīgu tradīciju, kurā var iesaistīties ikviens "Rimi" veikalu apmeklētājs. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40081

2017. gada 3. novembrī, 19:38, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to Dūdiņa • 2017. gada 6. novembrī, 15:33
Pamēģini arī kādreiz piedalities kā brīvprātīgā, tad redzēsi kā viss notiek. Un par publisko paziņošanu - nez vai ģimenes par to būtu priecīgas.
Nauris • 2017. gada 6. novembrī, 14:57
Ļoti laba ideja un noteikti piedalīšos!!! Par stipru Latviju!
Dūdiņa • 2017. gada 6. novembrī, 14:12
Neticu šādām akcijām.Tie kas vāc produktus,gan paši sev uz mājām kādu daļu paņem.Pareizāk būtu publiski paziņot kurām ģimenēm tiešām vajadzīga palīdzība un cilvēki paši aizvestu produktus.Es tā,piemēram darītu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet