Atgriezties pie raksta

Iedzīvotāji aktīvi izmanto lapu šķirošanas laukumus

Jau vēstījām, kā PA "Ogres namsaimnieks" sadarbībā ar atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe" piedāvā  Ogres novada iedzīvotājiem bez maksas pašiem ar savu transportu nogādāt sagrābtās rudens lapas un zāli.

Līdz novembrim ir bijusi neticami liela atsaucība no iedzīvotājiem.


Kā norāda SIA "Ķilupe" pārstāvji, tad oktobrī Akmeņu ielas laukumā iedzīvotāji kopā nodevuši 266 kubikmetrus lapu. Tas ir rekordliels apjoms. Nevienu gadu nav bijusi tik liela atsaucība no iedzīvotājiem.


Aizvadītajās brīvdienās laukumu apmeklēja vairāk nekā 100 iedzīvotāji. Lielākoties iedzīvotāji atveduši tieši sagrābtās rudens lapas. Tāpat laukuma dežurante norāda, ka iedzīvotāji izsaka lielu pateicību gan PA "Ogres namsaimnieks", gan Ogres novada pašvaldībai par to, ka nodrošina šo iespēju lapas nodot šķirošanas laukumā.
 
Tiek saņemts daudz jautājumu no iedzīvotājiem, cik ilgi lapu laukumi būs atvērti. Tāpēc vēlamies norādīt, ka šķirošanas laukumi būs atvērti līdz iestāsies ziema un uzsnigs sniegs.
 
Papildus vēlamies norādīt, ka pie Doles ielas lapu laukuma ir apgrūtināta piebraukšana ar vieglajiem automobiļiem, tāpēc aicinām iedzīvotājus izvērtēt braukšanas apstākļus, lai nokļūtu līdz lapu šķirošanas punktiem.
 
Atgādinām, ka lapu laukums Akmeņu ielā 43b, Ogrē strādā katru dienu. Darba laiks: P;O;T;C;P no 10.00 līdz 19.00. S;Sv  no 10.00 līdz 16.00 (lapas jāizber no maisiem konteinerā).


Tāpat šajā laukumā iespējams bez maksas nodot nolietoto sadzīves elektrotehniku, stikla burkas un pudeles, papīra, kartona iepakojumu, makulatūru, piena/sulas pakas, PET pudeles, dienas gaismas spuldzes, baterijas, akumulatorus un metāla atkritumus utt.
 
Doles ielas lapu laukuma darba laiks: darba dienās no 9.00 līdz 16.00 iepriekš sazvanoties pa tālr. 26564339 (Ģirts). Lapas un nopļauto zāli jāizber no maisiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40120

2017. gada 9. novembrī, 09:36, Aktualitātes
Ineta Saviča, Ogres novada PA "Ogres namsaimnieks" sabiedrisko attiecību speciāliste

Jaunākie komentāri

Šķirotājs • 2017. gada 9. novembrī, 14:20
Kā tur tās lapas, tai laukumā ir jāškiro? Pēc krāsām vai koku sugām?
var • 2017. gada 9. novembrī, 11:38
mes tacu varam iebert taja kaudz kur jau ir lapu kaudze lapas ..jo adbrauc traktors un savac lapas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet