Atgriezties pie raksta

Aktīvā būvniecības sezona Ogrē tuvojas noslēgumam Foto Video

Šorīt pirms Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdes izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis informēja deputātus un klātesošos par būvniecības darbiem Ogrē.

"Šobrīd notiek aktīvs darbs, plānojot nākamā gada budžetu, tiek sastādīts iepirkumu plāns. Nākamajā gadā mūs sagaida izaicinājums iepirkumu jomā – ir jāpāriet tikai uz elektroniskajiem iepirkumiem," informē P.Špakovskis.


Izpilddirektora vietnieks norāda, ka aktīvā būvniecības sezona tuvojas noslēgumam, uzsāktie objekti vēl joprojām ir būvniecības stadijā. Darbi turpinās Ogres 1. vidusskolas 2. un 3.korpusā, tie notiek pēc grafika. 


"Darbu gaitā atsevišķos objektos diemžēl saskaramies ar sarežģījumiem, kuru dēļ projektos nākas veikt izmaiņas un paredzēt papildu darbus un finansējumu. Tas ir objektos, kuri celti padomju laikos, kur būvniecība veikta nekvalitatīvi, neatbilstoši projektam. Viens no šādiem objektiem ir Ogres Kultūras centra kāpnes. Šobrīd tiek veiktas izmaiņas projektā. Šīm izmaiņām jāveic ekspertīze, arī papildu darbiem jāveic ekspertīze, lai mēs pārliecinātos par to, cik liels finansējums tiem būs nepieciešams. Līdzīgas problēmas ir arī Ogres gājēju tunelī – demontējot granīta kāpnes, tika konstatēts, ka situācija dabā neatbilst projektam. Kāpnes nav uzbūvētas tā, kā norādīts projektā, līdz ar to jāmeklē citi risinājumi, kā uzstādīt pacēlāju. Šobrīd ar to strādā projektētāji," situāciju skaidro P.Špakovskis. 


SIA “Jurēvičs un partneri" būvuzraugs Ingus Asarītis informē, ka, uzsākot pacēlāja izbūves darbus dzelzceļa tunelī, tika demontēti granīta pakāpieni, zem kuriem tika konstatēti citi dzelzsbetona pakāpieni un zem tiem – tuneļa pamati dažādos līmeņos. Lai rastu labāko risinājumu, pieņemts lēmums dzelzsbetona pamatiem veikt ģeoloģisko izpēti, pēc kuras konstruktors varēs pieņemt labāko pacēlāju izbūves tehnisko risinājumu. "Radusies situācija noteikti pagarinās darbu izpildes laiku," piebilst I.Asarītis.


Tāpat Parka ielā 1 turpinās bērnudārza "Strautiņš" filiāles izbūves darbi. Objektā notiek fasādes siltināšana, logu un žoga montāža, pabeigta grupiņu nojumju montāža rotaļu laukumos, turpinās teritorijas labiekārtošanas darbi. Paralēli notiek arī ēkas Upes prospektā 16 projektēšanas darbi.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40124

2017. gada 9. novembrī, 14:24, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ak • 2017. gada 10. novembrī, 11:42
mika, neapkaunojies ar savu primitīvo viedokli par jauno Ogres Disneilanu! Tam nav nekā kopēja ar pārdomātu un gudru pilsētas tēla plānošanu. Ka tik tautiņai(Mikai un ČIkai) patīk. Balsis savāktas. ļoti bēdīgs objekts. Drīzāk nevietā. Un Ogres pagalmi, tas nav joks, tie arī ir Ogres tēla daļa.
? • 2017. gada 10. novembrī, 07:25
Tev laikam nepieleca, ka tie projekti, par kuriem runa, ir 30-50 gadus seni?
nu • 2017. gada 10. novembrī, 06:10
Visi darbi būtu veikti ar pirmo piegājienu.ja Buvvaldē būtu atbildīgi darbimieki.bet katrā objektā ir kaut kādas proektēšanas nepilnības.un tad tie termiņi ir jāpagarina .kā piemērs ir dzelzceļa tuneļa pacēlājs un Kultūras centra kāpnes

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet