Atgriezties pie raksta

Ogres peldbaseinā plāno remontēt ģērbtuves bērniem

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" struktūrvienība "Neptūns", kuras pārziņā ir pilsētas peldbaseins, tuvojoties gada beigām, jau konkrētāk ieskicē tos darbus, kas būtu jāiekļauj pašvaldības nākamā gada budžetā.

Lai arī apjomīgākie darbi veicami tikai baseina "atpūtas periodā" vasarā, nepieciešamie finanšu līdzekļi jāaprēķina vēl budžeta projekta izstrādes procesā ziemā, norāda "Neptūns" direktore Sandra Hanzena. 


Viena no iecerēm ir zēnu un meiteņu pārģērbšanās telpu un dušu remonts. Paredzēts nomainīt grīdas segumu, lai telpā neuzkrātos pārlieku liels ūdens daudzums, un elektroinstalāciju, tādējādi uzlabojot, piemēram, matu fēnu darbības ilgumu. Paralēli plānots sakopt arī ūdens un kanalizācijas mezglus.


Savukārt sezonas laikā dušās atkārtoti noregulēta siltā ūdens padeve dušās un pielikti jauni dvieļu pakaramie. Drīzumā ģērbtuvēs tiks nomainīti vai no jauna uzlikti numuriņi uz skapīšiem, aizvietojot to ar lielākiem un pārskatāmākiem cipariem un/vai apzīmējumiem.


Paralēli notiek arī citi darbi, tostarp – baseina un telpu dezinficēšana, tīrīšana.


Baseina direktore vēl norāda, ka, ņemot vērā ārā valdošos laika apstākļus, apmeklētājiem ir jāievēro iekšējās kārtības noteikumi. Piemēram, viens no punktiem nosaka to, ka āra apavi ir jāieliek maisiņā un jānodod garderobistei. Atsevišķa vieta apaviem garderobē nav paredzēta.


Jāpiebilst, ka pagājušajā svētdienā sasniegts jauns apmeklētības rekords – vienas dienas laikā baseinu apmeklējuši vairāk nekā 500 peldēt gribētāju, izveidojot pat garu rindu pie garderobes.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40133

10. novembrī, 14:42, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Zuze • 18. novembrī, 12:44
šis raksts nav pie šīs tēmas,bet nezināju,kur rakstīt. Mālkalnē ir liels veikals Elvi, bet tualetes nav. Kā var atļaut strādāt veikalam, kur nav tualetes.Tualete protams ir,bet slēgta. Vai bērni jāved aiz veikala stūra? Kam pieder šis veikals? Vai Feodorovam? Lūdzu atrisiniet šo jautājumu vai arī jālūdz Bez tabu palīdzība?
Varbūt • 14. novembrī, 19:18
ar dušām nesanāk labi naudu atmazgāt? Un ar tām nevarēs tā plātīties kā ar Brīvības ielas strūklakām, bez kurām gan varēja iztikt...
kas • 13. novembrī, 15:12
smilkst?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet