Atgriezties pie raksta

Ogres peldbaseinā plāno remontēt ģērbtuves bērniem

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" struktūrvienība "Neptūns", kuras pārziņā ir pilsētas peldbaseins, tuvojoties gada beigām, jau konkrētāk ieskicē tos darbus, kas būtu jāiekļauj pašvaldības nākamā gada budžetā.

Lai arī apjomīgākie darbi veicami tikai baseina "atpūtas periodā" vasarā, nepieciešamie finanšu līdzekļi jāaprēķina vēl budžeta projekta izstrādes procesā ziemā, norāda "Neptūns" direktore Sandra Hanzena. 


Viena no iecerēm ir zēnu un meiteņu pārģērbšanās telpu un dušu remonts. Paredzēts nomainīt grīdas segumu, lai telpā neuzkrātos pārlieku liels ūdens daudzums, un elektroinstalāciju, tādējādi uzlabojot, piemēram, matu fēnu darbības ilgumu. Paralēli plānots sakopt arī ūdens un kanalizācijas mezglus.


Savukārt sezonas laikā dušās atkārtoti noregulēta siltā ūdens padeve dušās un pielikti jauni dvieļu pakaramie. Drīzumā ģērbtuvēs tiks nomainīti vai no jauna uzlikti numuriņi uz skapīšiem, aizvietojot to ar lielākiem un pārskatāmākiem cipariem un/vai apzīmējumiem.


Paralēli notiek arī citi darbi, tostarp – baseina un telpu dezinficēšana, tīrīšana.


Baseina direktore vēl norāda, ka, ņemot vērā ārā valdošos laika apstākļus, apmeklētājiem ir jāievēro iekšējās kārtības noteikumi. Piemēram, viens no punktiem nosaka to, ka āra apavi ir jāieliek maisiņā un jānodod garderobistei. Atsevišķa vieta apaviem garderobē nav paredzēta.


Jāpiebilst, ka pagājušajā svētdienā sasniegts jauns apmeklētības rekords – vienas dienas laikā baseinu apmeklējuši vairāk nekā 500 peldēt gribētāju, izveidojot pat garu rindu pie garderobes.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40133

2017. gada 10. novembrī, 14:42, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 17. februārī, 03:58
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
sapis • 2017. gada 30. novembrī, 13:17
Kāpēc tu raksti "beidzot"? Tavi bērni līdz šim neko nav redzējuši?
lana • 2017. gada 30. novembrī, 13:02
Nu beidzot , kautko labu musu berniet daris, mes vecakie cik gadus cinamies ar problemam dusa. Rumajam gan ar vaditaju gan ar direktorim ega nekada. Ar udeni kura peld gerbtuve un berniem vajag solina stavet un gerbties,jo zekubikses un zekes slapjas un ar viniem vajag sedet visu dienu skola, fens ja vien strada uz 10 cilvekim tas ir labi , ja nemt savejo tad nau kur daksu ielikt, mainas apavus vajag ielikt maisa un no vina tek uz citiem drebem, iejot pie dusam dvieli nau kur nolikt, vajag skraidit bernam plikam tur atpakal. Tur tik daudz, ko nau lidz galam izdomats. Novelu visiem vecakie pacietibu. Ceru ka bedzot sataisit un noversies daudz problemas baseina.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet