Atgriezties pie raksta

Ķeipenes pamatskolā pabeigts klašu remonts Foto

Ķeipenes pamatskolā ir pabeigti divu klašu telpu remontdarbi, informē Ķeipenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Sirsonis.

Abās telpās nomainītas durvis, noslīpēta un nolakota atjaunotā koka grīda, atjaunotas un trīs krāsās nokrāsotas sienas, atjaunots griestu apmetums un nokrāsoti griesti, atjaunots logu un koka palodžu krāsojums, nomainīti radiatori, kā arī ar dekoratīvo koka apšuvumu noslēptas apkures caurules, uzstādītas jaunas izlietnes un elektroinstalācija, atjaunoti sienas skapji. Par skolas budžeta līdzekļiem iegādāti jauni galdi skolotājām.


Darbu izmaksas – 13 943 eiro (bez PVN). 


Pirms 2017./2018. mācību gada Ķeipenes pamatskolas direktors Māris Siliņš pauda bažas par skolā notiekošajiem remontdarbiem. Tuvojoties jaunajam mācību gadam, remontdarbi vēl aktīvi notika divās klašu telpās – latviešu valodas kabinetā un 3. klases kabinetā skolas 1. stāvā.


Par darbu veikšanu pagasta pārvalde bija noslēgusi līgumu ar SIA "Līvija un Ko". Līguma termiņš bija noteikts jūlija beigas, vēlāk pagarināts līdz 28.augustam. Uzņēmums darbus pabeidza vien 30.oktobrī.


V.Sirsonis norāda, ka par periodu no 28.augusta līdz 30.oktobrim uzņēmumam tiks piemēroti soda procenti. 


Ķeipenes pamatskolā mācās 87 skolēni, skolas gaitas šogad uzsāka 3 pirmklasnieki. Skolā šogad pirmo reizi ir apvienotās klases – kopā mācās 1. un 3. klases skolēni.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40143

2017. gada 13. novembrī, 09:18, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet