Atgriezties pie raksta

Ogres jaunās strūklakas ieslēgs 18.novembra vakarā Video

Nobeigumam tuvojas šovasar uzsāktie būvdarbi Brīvības ielas skvērā blakus ēkai "Pie zelta liepas". Skvērs ir ieguvis jaunu veidolu – ar plašāku laukumu un jauniem arhitektoniskiem risinājumiem, informē Ogres novada pašvaldība.

Pilsētas centra vēsturiskās apbūves teritoriju turpmāk rotās arī strūklaku komplekss "Digitālais ūdens aizkars", ko veido divas atsevišķas strūklakas ar sinhronizēti savienotām ūdens padeves sistēmām. 


Pagājušajā nedēļā, 8.novembrī, strūklaku kompleksa darbība tika izmēģināta, un būvuzņēmuma speciālisti un Ogres novada pašvaldības pārstāvji, kā arī garāmejošie iedzīvotāji pārliecinājās, ka strūklakas darbojas. 


Tuvojas ziema, un, gaisa temperatūrai pazeminoties, strūklakas Latvijā tiek ieziemotas. Taču šobrīd ir novembrim neraksturīgi silts, tādēļ strūklaku ieziemošanu var atlikt uz vēlāku laiku. "Ja laika apstākļi 18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, būs līdzīgi pašreizējiem un āra gaisa temperatūra būs piemērota strūklaku darbībai, svētku prieku ogrēniešiem un pilsētas viesiem vairos arī jaunās strūklakas," informē Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Plānots, ka strūklaku komplekss "Digitālais ūdens aizkars" skvērā blakus ēkai "Pie zelta liepas" 18.novembrī darbosies vakarā no pulksten 18 līdz pusnaktij.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40154

2017. gada 13. novembrī, 15:35, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Linda • 2017. gada 18. novembrī, 00:20
jūs redziet cik cilvēku tik viedokļu, nevar visiem patikt,bet man personīgi patīk.
sapis • 2017. gada 17. novembrī, 08:55
Te nav runa par dzimtēm, bet gan par konkrētu troļļu sugu.
Mammai • 2017. gada 17. novembrī, 02:00
Mēs jau par to pašu! Tik mazs laukumiņš un narkomāni apsēsts, bet parādiet Ogrē citu? Laikam Ogrē nemaz nedzīvojiet, ka tā rakstiet .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet