Atgriezties pie raksta

Ogres pansionātā atklāj izremontēto Zaļo stāvu Foto

Šodien SIA "Ogres rajona slimnīca" un tās paspārnē esošajam Ogres pansionāta personālam un iemītniekiem bija svētki – svinīgā gaisotnē atklāts nesen izremontētais Zaļais stāvs.

Pat gads nav paguvis apskriet riņķī, kā Ogres pansionātā pilnībā atkal atjaunots un uzlabots ēkas vesels stāvs. Pāris dienas pirms pērnajiem Ziemassvētkiem pansionātā svinīgi atklāja Dzelteno stāvu. Tagad teju identiskas pārmaiņas redzamas arī Zaļajā stāvā.


Par "Ogres rajona slimnīca" līdzekļiem remonta laikā iekārtotas 11 vienvietīgas telpas ar divu veidu platībām. Lai dzīvošana pansionātā būtu pēc iespējas komfortablāka, katrā istabiņā ir atsevišķa dušas un labierīcību telpa, kā arī televizors, ledusskapis, galds, skapis un, protams, gulta. Savukārt Zaļā stāva viducī atrodas koplietošanas zona, bet tuvāk ieejai – ēdamtelpa. Remontdarbu laikā nomainīta inženiertehniskie komunikāciju tīkli, grīda, sakoptas sienas un griesti.


"Esam patiesi lepni, ka šo renovāciju veicām par "Ogres rajona slimnīca" rīcībā esošajiem finanšu līdzekļiem – bez atbalsta no malas. Mēs ļoti rūpīgi izvērtējam, kā pareizi un lietderīgi ieguldīt peļņu iestādes attīstībā," norādīja "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.


Zaļā stāva atklāšanas brīdī piedalījās arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, kurš atzinīgi novērtēja SIA Ogres rajona slimnīcas paveikto, norādot, ka šis ir pareizas saimniekošanas paraugs. "Šķiet, ka tuvākajā laikā būs jāaicina Ogres novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes iestādes – Madlienas pansionāta – vadību paviesoties pie Ogres kolēģiem un Daiņa Širova, lai pamācītu viņus, kā pareizi rīkoties," klātesošajiem atzina pašvaldības vadītājs. 


Nākotnē paredzēts izremontēt vēl vienu stāvu, tādā veidā pansionātu pakāpeniski izveidojot par vienu no vislabāk iekārtotākajām šāda tipa iestādēm Ogres un kaimiņu novadu apkaimē. "Latvijā nav daudz šādu pansionātu, kurā katram klientam ir nodrošināta atsevišķa un labi izremontēta istabiņa ar individuālo sanitāro mezglu, vairākām iekārtām un mēbelēm," uzsver D.Širovs.


Savukārt nākamvasar Ogres pansionātā sadarbībā ar Ogres tehnikumu plānots izveidot pastaigu taku. Šogad jau tiek veikta teritorijas norobežošana. Plānots arī iekārtot nelielu dārziņu, kur pansionāta iemītniekiem nodoties dārzkopības hobijiem. "Tas viss nepieciešams, lai pansionāta iemītnieki justos labi, nebūtu vientuļi," piebilda D.Širovs.


Pansionātā šobrīd atrodas 112 iemītnieki, bet jau tuvākajā laikā to būs vairāk, jo interese par apmešanos Ogres pansionātā esot liela. Šeit ir viena no zemākajām maksām valstī – 15 eiro par diennakti. Pansionāts vēl lepojas ar labi ievērotajiem higiēnas noteikumiem, un lielu ieguldījumu kārtības nodrošināšanā veic pansionāta apkalpojošais personāls, kā arī ikdienā izmantotie vienreizējās lietošanas materiāli.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40159

2017. gada 13. novembrī, 18:58, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

pretējās mājas iedzīvotāja • 2017. gada 15. novembrī, 11:46
kaimiņi - nelejat ūdeni, es dzīvoju jau padsmit gadus un nav nekāda vaina! Protams, ka dzird, bet nejau nu traucē.
zinu • 2017. gada 14. novembrī, 22:53
Malači, cepuri nost visu priekša. Liels paldies arī jaukajam personālam.
Nika • 2017. gada 14. novembrī, 18:02
Intresanti, ko gan vēl vajag istabiņā? Galvenais, ka ir tīrs. Es arī tādā būtu ar mieru dzīvot. Nav piebāzta ar neko lieku, viegli uzkopjama!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet