Atgriezties pie raksta

Madlienā notiek estrādes pārbūve

Oktobrī Madlienas pagastā sākās estrādes "Ozolzīle" pārbūves darbi. Līgums paredz, ka darbi jāpabeidz divu mēnešu laikā, bet uzņēmums lūdz pagarināt darbu izpildes termiņu.

Madlienas pagasta pārvalde par estrādes pārbūves darbiem ar SIA "Ulre" parakstīja līgumu šī gada 19.septembrī. Līgums paredz, ka estrādes pārbūves darbi tiks veikti divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izbūvēta estrādes ēka, 2. kārtā – estrādes skatuves daļa.


Pirmās kārtas izmaksas ir 59 424 eiro (bez PVN), darbi jāveic divu mēnešu laikā. Otrās kārtas izmaksas – 19 131 eiro (bez PVN), šīs izmaksas plānots iekļaut Ogres novada pašvaldības 2018.gada budžeta projektā. 


Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš informē, ka ir saņemta SIA "Ulre" vēstule ar lūgumu pagarināt 1. kārtas darbu izpildes termiņu, jo radušies neparedzēti apstākļi – koka kopņu izgatavošanai nepieciešams ilgāks laiks. Uzņēmums lūdz pagarināt līgumu līdz nākamā gada 10.februārim. 


Madlienas estrādes būvniecībai no valsts budžeta programmas "Mērķdotācijas pašvaldību pasākumiem" pēc Latvijas Zaļās partijas pieprasījuma piešķirti 50 000 eiro.


Estrādes pārbūves projektu izstrādājis arhitekts Aigars Vilnītis. 


O.Atslēdziņš informē, ka estrāde Madlienā celta 1965.gadā un šo gadu laikā ir nolietojusies – estrādes jumta konstrukcijas un estrādes grīda ir avārijas stāvoklī, apdares materiāli ir nolietojušies un estrāde ir kļuvusi vizuāli nepievilcīga, tāpēc estrādes pārbūve ir ļoti nepieciešama.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40165

2017. gada 14. novembrī, 11:06, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet