Atgriezties pie raksta

Ceļa remontu uz Tīnūžiem pabeigs pavasarī

Valsts reģionālā autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) posma Tīnūži-Ogre būvdarbus nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ nolemts pabeigt nākamā gada pavasarī, informē VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Ieva Niedra.

Autoceļa 20.54.–25. kilometra segas pārbūvi uzsāka šī gada aprīlī, par būvdarbu termiņu nosakot šī gada 1.novembri. Nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ darbu veicējs AS "Ceļu pārvalde" paņēmis tehnoloģisko pārtraukumu. Būvdarbus paredzēts atsākt nākamā gada pavasarī, iestājoties piemērotiem laika apstākļiem, un plānots, ka pilnīgai to pabeigšanai vēl nepieciešams apmēram mēnesis.


Līdz šim notikušo būvdarbu ietvaros ieklātas divas kārtas asfalta seguma, ieguldītas ūdens novades sistēmas, atjaunotas transporta pieturvietas un apgaismota veloceļa izbūve līdzās autoceļam no Ogres pilsētas robežas līdz pagriezienam uz Dubkalnu karjeru.

Pavasarī jāveic nogāžu apzaļumošana, veloceļa izbūves pabeigšana, nobrauktuvju asfaltēšana, autobusu pieturvietu platformu un paplašinājumu asfaltēšana, horizontālā mērķējuma ar plastikātu ieklāšana (šobrīd uz ceļa ir pagaidu marķējums ar krāsu) un satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšana.


Visa tehnoloģiskā pārtraukuma laikā objektā būs ātruma ierobežojums 70 km/h.


Darbu kopējās izmaksas ir 4.55 miljoni eiro (ar PVN), ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40215

2017. gada 22. novembrī, 12:14, Aktualitātes
Ogrenet un Ogres novada pašvaldība

Jaunākie komentāri

ttt • 2017. gada 22. novembrī, 18:31
Kā parasti, nekas nenotiek laikā. Bet nu viens labums, vismaz vairs nav luksoforu un var droši braukt.
lietutiņš • 2017. gada 22. novembrī, 15:26
Jāatzīst, ka augusts un septembris tiešām bija ļoti slapji. Es labāk par to, lai sataisa kvalitatīvi, nevis sasteidz un pēc gada jau brūk.
apsis • 2017. gada 22. novembrī, 14:31
Cik negaidīti?Pēc rudens būs arī ziema, arī negaidīta.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet