Atgriezties pie raksta

Ogrē tīši bojāta vairākus metrus augsta egle

Ogres novada pašvaldības speciālisti, veicot pie Vidus prospekta 6, Ogrē, Parastās egles apsekošanu un tās fiziskā stāvokļa novērtēšanu, konstatēja, ka vairākus metrus augstais koks ir sabojāts, informē pašvaldības būvvaldes vides speciāliste Iveta Štāle.

Koks ir ļaunprātīgi bojāts, tajā ir izurbts caurums vēl nenoskaidrota šķidruma liešanai koksnē. Rezultātā ir nokaltusi egles galotne un puse no apakšējiem zariem. Savukārt pārējā egles daļa ir zaļojoša.


Pašvaldības speciālisti izurbto caurumu koksnē noslēdza ar koka tapu. Tālāk notiks informācijas apkopošana par fiksēto faktu, lai noskaidrotu personu, kas izdarījusi ļaunprātīgo un arī sodāmo darbību.


Pašvaldība lūdz atsaukties aculieciniekus, kuri ir redzējuši minētā koka bojāšanu vai kādu citu rīcību saistībā ar Parasto egli pie Vidus prospekta 6, Ogrē.


Informāciju pašvaldība lūdz sūtīt uz e-pasta adresi: buvvalde@ogresnovads.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40217

2017. gada 22. novembrī, 16:57, Aktualitātes
Ogrenet un Ogres novada pašvaldība

Jaunākie komentāri

varbūt sajauca • 2017. gada 25. novembrī, 09:42
jaunajā apzaļumošanas projektā ieviesto jauninājumus katrā mazajā kvadrātiņā, kur aug mauriņš ir jāveido siltumnīcas gar šosejām arī un šoseja tikai paredzēta velobraucējiem un gājējiem, atceraties mehāniskā parvietošanās līdzekļa pamatideju atvieglot attālumu pārvarēšanu nevis izrādīt visiem cik resnu dipsi var uzaudzēt treknajos vāģīšos sēdot.
piekritu JA • 2017. gada 23. novembrī, 11:35
Pasas jau pukst ka puteklos jastrada ka asmas metas un visadas slimibas ... ko ta pasas inde kokus .. koki jo vairak jo tiraks gais,,
JA • 2017. gada 23. novembrī, 11:30
iSKATAS KA SETNIECES ZIN VAIRAK PA TIRU GAISU, NEKA PA TIRAM IELAM ...VINAS VARBUT AISUTIT UZ MEZU AR ZAGI ROKA UN LAI TUR MEZSTRADNIEKU VIETA STRADA !!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet