Atgriezties pie raksta

Ogrē apkures vidējā mainīgā maksa oktobrī – 0.55EUR/1m2 Pielikums

Pielikumi

Pagājušajā mēnesī viszemākā mainīgā maksa par apkuri Ogrē fiksēta Zaķu ielā 1, informē Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks".

Apkopojot informāciju par PA "Ogres namsaimnieks" apsaimniekošanā esošajām ēkām, Zaķu ielas 1 iedzīvotāji par viena kvadrātmetra apsildīšanu maksāja 23 centus.


Tikmēr maksimālā cena par 1m2 jeb 0.80 eiro bija Bērzu alejā 1, Indrānu ielā 9 un 24, kā arī Celtnieku ielā 6.


Plašāks cenu sadalījums pa adresēm aplūkojams pielikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40260

2017. gada 28. novembrī, 12:07, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 17. februārī, 03:58
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
josko • 2017. gada 29. novembrī, 06:26
Ogrēnieši tiešām varētu paklusēt. Man Lielvārdē ir 1, 34 EUR par kv.m.
ogre jau visu laiku aug • 2017. gada 29. novembrī, 00:21
nešķiet garlaicīgs temats cena par siltuma kubikmetru, šķiet interesantāk būtu parunāt par pagājušajā nedēļa notikušo baskāju staiģāšanas semināru vecsaules ielā, jo ir neizdevīgi staigāt gar upi basām kājām jo dupšveidīgi elementi ir sasituši savas stiklainās smadzenes pret akmeņiem uz ielām šur tur ar tas pats darās, ko ieteiksiet kā risinājumu, šim te khe khe, vai nebūtu laiks katram pilsētas iedzīvotājam iziet pa visu pilsētu basām kājām un padomāt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet