Atgriezties pie raksta

"Oveselība" piedāvā plašu pasākumu plānu Pielikums

Pielikumi

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" struktūrvienības "Neptūns" sabiedrības veselības veicināšanas komanda "Oveselība" arī decembrī novada iedzīvotājiem piedāvā apmeklēt dažādas bezmaksas nodarbības un seminārus.

Šomēnes Ogrē, Skolas ielā 2, 2. stāvā, turpināsies vingrošanas nodarbību cikls "Vesela sirds" darbspējīgiem iedzīvotājiem. Stundu garā nodarbība (no plkst.18–19) notiks 5. un 12.decembrī.


Līdzīga nodarbība, bet – senioriem, no plkst.10–11 plānota 6. un 13.decembrī.


Vingrošanas nodarbības tiek piedāvātas arī topošajām māmiņām-grūtniecēm. Ogrē, Skolas ielā 2, 2. stāvā, no plkst.18–19 tās notiks 5., 12. un 19.decembrī.


Savukārt SIA "Ogres rajona slimnīca" ēkā, Slimnīcas ielā 2 (4. stāvā), 6.decembrī no plkst.18.30–20.30 notiks nodarbību cikla "Mēs būsim vecāki" lekcija.


12.decembrī no plkst.18.30–20.30 Ogres peldbaseina ēkā, Meža prospektā 9 (3. stāvs, 313. telpa) notiks izglītojoša nodarbība jaunajiem vecākiem ar mazuļiem.


Daži no pasākumiem plānoti arī ārpus Ogres pilsētas.


6. un 13.decembrī no plkst.12–13 Ciemupes tautas namā notiks vingrošanas cikla "Vesela sirds" nodarbības senioriem.


Savukārt 7.decembrī no plkst.18–20 Krapes pagasta pārvaldes ēkā būs izglītojoša nodarbība jaunajiem vecākiem ar mazuļiem.


Visi pasākumi ir bezmaksas.


Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” struktūrvienības “Neptūns” sabiedrības veselības veicināšanas komanda “Oveselība” īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem".


Pielikumā pasākumu plāns decembrī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40288

1. decembrī, 10:44, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sarmite • 2. decembrī, 07:51
Te daudziem ar veselibu ir problemas,ja aprejat labas nodarbibas.
veselais • 1. decembrī, 12:07
Super! Mēneša laikā veselas 26 stundas intensīvu nodarbību! Darba laikā!!! Pat, ja sareizina ar pieci (sagatavošanas un nokļūšanas laiks) sanāk 130 stundas mēnesī. Un veseli četri slaisti par to saņem algu, kas nav mazāka par minimālo!!! Godātie Ogres novada deputāti! Vēršos pie Jums ar lūgumu. Izdomājiet lūdzu man ar kādu tādu amatu. Man ir visādi sertifikāti un es arī varu konsultēt par daudzām tēmām. Es pat esmu gatava vajadzīgajā partijā iestāties, maksāt biedra naudas un slavēt vadoni!!!
tunnelis • 1. decembrī, 11:42
lai no vienas pilsētas puses cauri tunelim tiktu uz otru, i uz vingrotavu nav jāiet, var vingrot turpat

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet