Atgriezties pie raksta

« Ikšķile neatbalsta administratīvās teritorijas robežu maiņu ar Ogri

2017. gada 1. decembrī, 12:05, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

BET • 2017. gada 3. decembrī, 19:19
ogre agrak bi pilseta tagat jau lauku rajons ......
Labs darbiņš • 2017. gada 2. decembrī, 14:17
Pareizi Ikšķile darīja, ka nepiekrita. Ogres domei, kas to tik dara, kā posta gan pašu pilsētas centru, gan Ogres apkārtni no 90.gadiem, nedrīkst dot vairs neko! Vakaros Ogre ir kā mirusi pilsēta - centrā nav neviena cilvēka, bet dome vēl prāto, kā iedzīvoties, attīstot teritorijas TUA investoriem... Zilie kalni jau tagad ir totāli izvaroti - ja pirms gadiem 10 tajos kādu kaitējumu augsnei un koku saknēm nodarīja motociklisti, tad tagad jau atklāti izbraukā visas malas un labiekārto ar traktoriem un smagajām mašīnām, kur vispār vajadzēja atļaut pārvietoties tikai ar zirga ratiem, kā citur Eiropā šādās vietās pieņemts. Arī Ogresgala pagasts jau ir totāli sadirsts pēc pievienošanas Ogrei.
Kas notiek? • 2017. gada 2. decembrī, 01:21
Zielie kalni pamazām no meža attīstīsies līdz apbūves teritorijai? Aiz pretDabas ciema mežā vēl cels ēkas? Kuriem ogrēniešiem pietrūkst tās vietas? Kāpēc ikšķiliešiem nepietrūkst?
Lunis • 2017. gada 1. decembrī, 16:40
viesis : Kūdru izraks pardos , smiltis uzvedīs un izbliezīs vienu Ogres dzīvojamo rajonu starp Zilajiem kalniem un dzelzceļu:)
viesis • 2017. gada 1. decembrī, 16:16
Tur taču ir purvaina vieta! Kas tur gribēs būvēt māju? Un kas liedz tagad būvēt? Kuram interesē, kurā pašvaldībā dzīvo, ka tik vieta patīk.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet