Atgriezties pie raksta

Spriedīs par Ogres novada logotipu

7.decembrī plkst.18 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē notiks Ogres novada Kultūras konsultatīvās komisijas tikšanās ar iedzīvotājiem, aicinot ikvienu interesentu piedalīties Ogres novada logotipa skices sabiedriskajā apspriešanā, informē pašvaldība.

Jau vairākus gadus Ogres novada pašvaldība mēģinājusi izveidot novada logotipu, kas veicinātu novada atpazīstamību Latvijā un ārvalstīs, taču pagaidām bez rezultāta.


Kultūras konsultatīvā komisija ir aktualizējusi jautājumu par logotipa izveides turpināšanu un piedāvā savu redzējumu novada iespējamā simbola un tam atbilstoša saukļa izvēlei.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40313

2017. gada 5. decembrī, 11:22, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nesajaucu gan • 2017. gada 6. decembrī, 00:26
Jautājums ir par to, vai valsts pārņems savā īpašumā valsts nozīmes ceļu vai arī maksās par tā uzturēšanu tik, cik tas tiešām izmaksā. Tev kaut kas nav skaidrs?
>Neko nejauc? • 2017. gada 5. decembrī, 23:55
Pats neko nesajaucāt? Kāds sakars maksas ieviešanai ar Jūsu jautājumu? Vienīgais risinājums ir maksas ieviešana? Un ogrēnieši to uzzina no kārtējā nesmukuma par Ogri Latvijas presē? Bet savu viedokli lai izsaka par logotipu. Tas nu gan ir ļoti svarīgs jautājums...
Neko nejauc? • 2017. gada 5. decembrī, 17:50
Jautājums ir par to, kam jāuztur valsts nozīmes ceļš - pašvaldībai vai valstij. Kāds ir tavs viedoklis?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet