Atgriezties pie raksta

Turpina izgaismot Zilos kalnus Foto

Dabas parka "Zilie kalni" teritorijā – no Mālkalnes prospekta satiksmes rotācijas apļa līdz bērnu rotaļu laukumam – izbūvēts apgaismojums, informē Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra".

Lai mudinātu Ikšķiles un Ogres novadu iedzīvotājus, kā arī dabas parka citus apmeklētājus pavadīt laiku svaigā gaisā arī diennakts tumšajā laikā, kompleksā "Zilie kalni", sākot ar 2016.gadu, pakāpeniski tiek izbūvēts mākslīgais apgaismojums.


Papildus jau izbūvētajam trašu apgaismojumam starta laukumā un gar slēpošanas trasi no satiksmes rotācijas apļa Ogrē ir pabeigti darbi pie aptuveni kilometru gara apgaismojuma posma izbūves no šī paša rotācijas apļa līdz bērnu aktīvās atpūtas laukumam. "Aicinām ģimenes ar bērniem un ne tikai iepazīt meža zvērus koka skulptūru atveidā un aktīvi izkustēties," mudina aģentūra.


Apgaismojums visos posmos tiek ieslēgts līdz ar krēslas iestāšanos un darbojas līdz plkst.22.


Paralēli jau norisinās darbs pie apgaismojuma 3. kārtas projektēšanas, kurā paredzēta apgaismojuma izbūve no slēpošanas trases sākuma Ikšķilē. Kopējais apgaismojuma posms paredzēts 2.5km garumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/40314

2017. gada 5. decembrī, 15:48, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:57
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
xxx • 2017. gada 14. decembrī, 18:02
Tas tomēr ir dabas parks .... pārējie Helmaņa izgudrotie nosaukumi, kaķim zem ļipas un no dabas paliek arvien mazāk, bet biznesa ''sava'' ar vien vairāk , lūk kā ....
>nesaprotu • 2017. gada 9. decembrī, 17:45
Nabaga "mūsu bērni", kuriem vienīgā gaisma un dzīve ir sporta un atpūtas kompleksā tumšajās diennakts stundās. Kaut kā ar visu gaismu nav tur redzami.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet